تهیه کننده (کارگردان قبلی سری فیلم) جی.جی آبرامز پیش از این در طی تور مطبوعاتی «پیشتازان فضا و فراتر از آن» در مورد این موضوع شوخی کرده بود و حالا این خبر رسمی شده است، قسمت جدید و چهارم «پیشتازان فضا» ساخته خواهد شد، این فیلم شامل سفر در زمان خواهد بود.
طبق اخبار مطبوعات:

در قسمت بعدی ماجراجویی حماسی فضایی، شخصیت کریس پاین، کاپیتان کریک و مردی که هیچوقت شانس ملاقات با او را نداشته اما میراث او از روز تولدش پیوسته با او بوده است یعنی پدرش، سر راه یکدیگر قرار می گیرند. کریس همسورث که در «پیشتازان فضا» محصول سال ۲۰۰۹ حضور داشته به حماسه فضایی به عنوان جرج کریک  برای بازی با «کریس پاین» بازخواهد گشت. انتظار می رود باقی بازیگران نیز بازگردند.

همسورث در اولین فیلم «پیشتازان فضا» ساخته آبرامز حضور داشت و نقش جرج کریک، کاپیتان یو. اس. اس. کلوین، کسی که مورد حمله گروهی از مسافران زمان از رومالانس قرار گرفت و کشته شد را ایفا کرد. بازی او شروع جرقه فیلمی بزرگ با بازی کریس پاین، زکری کوئینتو و باقی گروه بازیگری جدید «پیشتازان فضا» بود.

شما می توانید قسمتی از نقش آفرینی کریس همسورث در قسمت اول «پیشتازان فضا» را از اینجا ببینید:

در قسمت چهارم «پیشتازان فضا» گروه اینترپرایز به زمان مدرن باز می گردند جایی که آنها باید نهنگ های کوهان داری را پیدا کنند آنها را بدزدند و به آینده زمانی که آنها منقرض شده اند، بازگردانند. به نظر می رسد تهدیدی مشابه اینترپرایز جوان را به گذشته، زمانی قبل از مرگ جرج کریک برمی گرداند و این اتحاد کریک ها خواهد بود.

حدس و گمان هایی وجود دارد که سریال جدید «پیشتازان فضا» سال آینده به تلویزیون بیاید و این پایان این سری از فیلم های «پیشتازان فضا» خواهد بود. «پیشتازان فضا و فراتر از آن» همین جمعه اکران می شود.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید