بدون شک در جدیدترین آنونس فیلم‌ «ستاره‌ای متولد شد» عشق و علاقه‌ای میان لیدی گاگا Lady Gaga و بردلی کوپر Bradley Cooper در حال شکل‌گیری است. بازی گاگا و کوپر و همچنین اولین تجربه کارگردانی کوپر در این فیلم در اکران جهانی‌اش در جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز به‌شدت مورد استقبال قرار گرفت. احتمالاً «ستاره‌ای متولد شد» به‌عنوان یکی از شرکت‌کنندگان در رقابت‌های اسکار نیز حضور خواهد داشت.
«ستاره‌ای متولد شد» جدیدترین بازسازی داستان کلاسیک ۱۹۳۷ با بازی جنت گینور Janet Gaynor و فردریک مارچ Fredric March (که پیش‌ازاین در سال‌های ۱۹۵۴ و ۱۹۷۶ نیز بازسازی شده‌‌اند) است. در این فیلم کوپر در نقش جکسون مین Jackson Maine یک موسیقی‌دان باتجربه ظاهر شده که با خواننده و آهنگ‌ساز جوان و بلندپروازی به نام الی Ally (گاگا) ملاقات می‌کند و خیلی زود به استعداد ویژه‌ی او پی می‌برد.
بااین‌حال، همان‌طور که این دو عاشق یکدیگر می‌شوند و مسیر شغلی الی ذره‌ذره پیشرفت می‌کند، جکسون اوقات سختی را در تقابل با مسائل شخصی‌اش مثل اعتیاد به الکل می‌گذراند.
در تازه‌ترین آنونسی که از فیلم «ستاره‌ای متولد شد» منتشر شده، اولین آشنایی جکسون و الی را در باری نشان می‌دهد که الی مشغول اجرا در آن است. رابطه‌ی عاطفی میان کوپر و گاگا در این فیلم یکی از شاخص‌های فروش بالای «ستاره‌ای متولد شد» به‌حساب می‌آید. احتمال نامزدی آن‌ها برای بخش بهترین بازیگر مرد و زن (چهارمین بار برای کوپر و اولین بار باری لیدی گاگا) در ماه‌های آینده نیز زیاد است.
به‌تازگی این فیلم در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو و برای عده بیشتری از منتقدان به نمایش در آمده است. اکران فیلم از حدود یک ماه آینده آغاز خواهد شد. باید دید که تماشاگران عمومی نیز از همکاری این دو نفر لذت خواهند برد یا خیر.
این مقاله برگرفته از نوشته سندی شیفر Sandy Schaefer در سایت screenrant.com است.

 

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید