طرفداران پس از اتفاقات ویرانگری که در «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» و «انتقام‌جویان: پایان بازی» افتاد، بسیار مشتاق دیدن داستان‌های بعدی در دنیای سینمایی مارول هستند. حالا با اکران «مرد عنکبوتی: دور از خانه» یک قدم به این رویا نزدیک می‌شویم. حالا که تماشاچیان بی‌صبرانه منتظر دیدن تغییرات دنیا هستند، جان واتس کارگردان پس از اکران اثر حماسی‌ برادران روسو دچار دلهره شده است.
 واتس پیش از اکران «مرد عنکبوتی: دور از خانه» با ایندی‌وایر مصاحبه‌ای انجام داد و گفت که می‌توانست فیلم متفاوت‌تری بسازد. او گفت: “ما چنین سرگرمی مشخصی را مدتی پیش در نسخهٔ ملایم‌تر «بازگشت به خانه»پایه‌گذاری کردیم. وقتی فهمیدم برنامهٔ آنها برای «پایان بازی» چیست، با خود گفتم “اوه، حالا چطور سبکی که مقرر کردیم را متوازن کنیم، و حالا با مسائل عظیم و مهم کنار بیاییم؟””
پیش از این، جو و آنتونی روسو توضیح داده بودند که «انتقام‌جویان: پایان بازی» آخرین فیلم آنهاست و بالاخره از فکر کردن به اتفاقات پیش روی دنیای سینمایی مارول آزاد شده‌اند. این اظهارنظر موجب نگرانی بیشتر واتس شده است.

مرد عنکبوتی: دور از خانه

واتس می‌گوید: “این مصاحبهٔ برادران روسو را خواندم که می‌گفتند «پایان بازی» اولین باری بوده که آنها را نگران آیندهٔ دنیای سینمایی مارول نکرده است. آنها کارهای دیوانه‌وار زیادی در این فیلم انجام دادند و حالا من باید با آن کنار بیایم. اما این چیزی است که در بسیاری موارد رخ می‌دهد. حالا پیتر باید بفهمد که چطور با آن کنار بیاید.”
برادران روسو گفته‌اند که تمرکز آنها روی پایان دادن این بخش از دنیای سینمایی مارول بوده و ظاهرا واتس کار خوبی ارائه داده است.
آنتونی روسو دربارهٔ «دور از خانه» می‌گوید: “خب، دیدن ادامهٔ مسیر در فیلم هیجان‌انگیز و همین‌طور شگفت‌آور بود، نکاتی نیز در این باره وجود داشت ـــ شما چاره‌ای برای اجتناب از طرح‌ریزی‌های آینده ندارید. برخی انتظاراتم در فیلم پیاده شده بود، اما قطعا از دیدن آنچه انتظار داشتم بسیار متعجب شدم.”
اکران «مرد عنکبوتی: دور از خانه» از ۲ جولای آغاز خواهد شد.
این مقاله برگرفته از نوشتهٔ جی‌کی اشمیت در سایت comicbook.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید