آنقدر که در این مدت خبر تاخیر فیلم‌های مختلف به خاطر بحران کرونا را شنیده‌ایم که انتظار داشتیم دیگر خبری از این دست نشنویم، اما در اشتباه بودیم. دیزنی/پیکسار تصمیم گرفته است که تاریخ دومین اثر استودیوی امریویل در سال ۲۰۲۰، روح Soul را تا ماه نوامبر عقب بیندازد.
روح Soul که مدیر نوآوری پیکسار، پیت داکتر را بار دیگر بر روی صندلی کارگردانی برگردانده است، داستان جو گاردنر (جیمی فاکس) را روایت می‌کند. گاردنر معلم گروه موسیقی یک مدرسه است که همیشه آرزوی نواختن جاز به طور حرفه‌ای را در سر داشته است. مدت کمی بعد از اینکه جو به آرزوی دیرینه‌اش می‌رسد، اتفاقی برای او می‌افتد؛ روح او به مکانی به نام “سمینار تو” فرستاده می‌شود، یک زندگی پیشین که در آن‌جا ارواح پیش از آن که به انسان‌ها وصل شوند، آموزش می‌بینند.
او در آن‌جا با ۲۲ آشنا می‌شود. ۲۲ که صداگذاری او بر عهده‌ی تینا فی بوده است، زمان زیادی است کره‌ی زمین را زیر نظر گرفته و به نظرش زمین جای مزخرفی است. اما با این وجود قبول می‌کند به جو کمک کند تا به زمین برگردد.
روح Soul که در ابتدا قرار بود ۱۹ ژوئن اکران شود، ۲۰ نوامبر بر روی پرده خواهد رفت. تغییر در پخش این فیلم، برنامه‌‌های دیزنی را بیش از پیش بهم می‌ریزد و اکران «رایا و آخرین اژدها» که قرار بود ۲۷ نوامبر امسال بر روی پرده برود، به مارچ ۲۰۲۱ به تعویق می‌افتد.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی جیمز وایت در سایت empireonline است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید