سایمون پگ و نیک فراست برای بازی در یک سریال کمدی درباره‌ی شکارچیان روح دوباره در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند.
«جویندگان حقیقت» Truth Seekers اولین سریال تلویزیونی کمدی آن‌ها پس از پایان یافتن Spaced در سال ۲۰۰۱ خواهد بود.
این یک سریال هشت قسمتی خواهد بود که هر قسمت نیم ساعت بوده و در آمازون پرایم اکران می‌شود. هنوز تاریخ دقیقی برای پخش آن اعلام نشده است.
پگ و فراست علاوه بر نویسندگی این سریال، در آن نقش‌آفرینی هم خواهند کرد.
چیز زیادی درباره‌ی شخصیت پگ، به نام دیو، گفته نمی‌شود، اما فراست نقش گاس را بازی خواهد کرد، که نیمه‌ای از زوج شکارچی روح است، که به دنبال اتفاقات فراطبیعی در انگلستان می‌گردند.
به گزارش ورایتی، خلاصه‌ی این سریال چنین است:

سایمون پگ و نیک فراست

“این زوج از شخصیت‌های جن‌زده، دخمه‌های زیرزمینی، و بیمارستان‌های متروکه با تعدادی ابزارآلات روح‌یاب پرده برمی‌دارند. آن‌ها ماجراجویی‌های خود را در یک کانال آنلاین به اشتراک می‌گذارند. همین‌طور که این زوج به کشف یک توطئه که ممکن است تمام بشریت را تهدید کند، نزدیک‌تر می‌شوند، اتفاقات فراطبیعی، بیشتر، عجیب‌ و غریب‌تر، خطرناک‌تر و حتی مرگ‌بار می‌شوند.”
این سریال از سال ۲۰۱۸ و توسط کمپانی سیریوس پیکچرز که متعلق به پگ و فراست است کلید خورده است. پگ گفت زمانی که تولید این سریال برای اولین بار اعلام شد، “هر قسمت قرار است یک ماجراجویی، یک جن‌زدگی احتمالی و یا چیزی شبیه آن باشد. این سریال با ایده‌ای محدود شروع خواهد شد — یک کسب و کار کوچک برای این افراد — اما با پیش رفتن این سریال به سوی تبدیل شدن به چیزی جهانی، توسعه پیدا خواهد کرد.”
پگ با اشاره به فیلم‌شان «شان می‌میرد» ادامه داد: “«شان می‌میرد» یک ایده‌ی بسیار محدود بود که در شمال لندن شروع شد و توانست جهانی شود، چون همه زبان فیلم‌های زامبی را می‌فهمند.”
پگ و فراست در هشت فیلم با یکدیگر نقش‌آفرینی کرده‌اند. برجسته‌ترین آن‌ها «شان می‌میرد»، «پلیس خفن» و World’s End بوده‌اند.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی جان ارلز در وب‌سایت ان‌ام‌ای است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید