کمتر از یک سال پس از تمام شدن «معاون رئیس جمهور»، سریال «سیلیکون ولی» دوباره ما را به واشینگتن می‌برد. این کمدی ساخته شده توسط مایک جاج که از شبکه‌ی اچ‌بی‌او پخش می‌شود، بالاخره اولین پیش‌نمایش آخرین فصل خود را پخش کرد. در این پیش‌نمایش توماس میدلدیچ در نقش ریچارد هندریکس در کنگره شهادت می‌دهد، که کمی از آن‌چه در سیلیکون ولی واقعی دیده‌ایم خجالت‌آورتر است.
شخصیت مارتین استار درمورد ریچارد در اولین نگاه به فصل ششم این سریال، که روز یکشنبه ۲۷ اکتبر اکران می‌شود، گفت: “او مانند یک بچه در جلسه‌ی تعیین تکلیف حضانت فرزند است.” دینش، شخصیت کمیل نانجیانی اضافه می‌کند: “اما به حال او افسوس نمی‌خورید. فقط دلتان می‌خواهد به نتیجه نرسد و او هیچ پدر و مادری نداشته باشد.”
اچ‌بی‌او در ماه می تایید کرده است که این فصل هفت قسمتی آخرین فصل این سریال نامزد دریافت جایزه‌ی امی خواهد بود، که امسال تولیدش از سر گرفته شد. فصل پنجم در ماه می سال ۲۰۱۸ به پایان رسید؛ توقف این سریال به خاطر تعهدات سازندگان آن مایک جاج، و الک برگ به اچ‌بی‌او بود. برگ همچنین سازنده‌ی سریال «بری» شبکه‌ی اچ‌بی‌او است، در حالی‌که جاج بر روی چند کمدی جدید برای این شبکه کار می‌کند.
آن‌ها در مورد این سریال گفتند: “«سیلیکون ولی» یکی از نقاط روشن زندگی و کار ما بوده است. به شدت دلتنگش خواهیم شد، اما همیشه اجازه داده‌ایم ماجراجویی پاید پایپر راهنمای راه ما باشد، و به نظر می‌آید فصل ششم حسن ختام قابل قبولی برای آن است. ما برای همیشه مدیون گروه بازیگران فوق‌العاده‌ی خود، عوامل و شرکایمان در اچ‌بی‌او هستیم. به نقطه‌ای رسیده‌ایم که در همین حد می‌توانیم دنیا را به جای بهتری تبدیل کنیم.”
انتظار نمی‌رود در فصل آخر شاهد بازگشت تی. جی. میلر باشیم — که جدایی جنجال‌برانگیزی بعد از فصل ۴ داشت — اما بازی سایر بازیگران آن از جمله میدلدیچ، استار، نانجیانی، زک وودز، آماندا کرو، جیمی او. یانگ، سوزان کرایر، مت راس و جاش برنر را تماشا خواهیم کرد.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی کوین فیتزپاتریک در وب‌سایت ونیتی‌فیر است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید