رونمایی از اولین تریلر رسمی فیلم Silence جدیدترین اثر “مارتین اسکورسیزی” با بازی اندرو گارفیلد، در این چندروزه در صدر اخبار سینمایی همه وب‌سایت‌ها و رسانه‌های سینمایی قرار گرفت. پروژه‌های که مارتین اسکورسیزی ۲۸ سال منتظرش بوده، به قول منتقد ایندی وایر دهانتان را بازخواهد گذاشت.
اندرو گارفیلد، آدام درایور و لیام نیسون همراه شدند تا فیلمی که اسکورسیزی ۲۸ سال است می‌خواهد بسازد را تحقق بخشند. پروژه‌‌هایی این‌چنین (فیلم‌ساز تمام علاقه و حسش را برای ساخت آن می‌گذارد) از فیلم‌سازان همیشه ارزش هیجان‌زده شدن را دارند. فیلمی حماسی-مسیحی است که اسکورسیزی سه دهه در انتظار ساختش بوده است. «سکوت» که تازه ماه پیش تاریخ اکرانش در کریسمس مشخص شد، یکی از آخرین علامت سؤال‌های امسال در رقابت برای گرفتن جایزه اسکار است، اولین آننوس پخش‌شده از آن تقریباً همان چیزی است که همه انتظارش را داشتیم. این فیلم حماسی احتمالاً یک شاهکار عظیم خواهد بود.
فیلمی با حضور ستارگانی چون لیام نیسون، اندرو گارفیلد و آدام درایور و داستانی از قرن ۱۷ که داستان دو کشیش و سفر و ماجراجویشان در جنگل‌های ژاپن در راه پیدا کردن مرادشان و ارشاد مردمان بومی به مسیحیت است. تلاش‌هایشان همراه با خشونت و کشتار است و این حماسه‌ی مذهبی چیزی است که اسکورسیزی تمام عمر در تلاش برای رسیدن به آن بوده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید