کمتر از یک ماه به اکران انیمیشن زندگی مخفی حیوانات خانگی در ایالات متحده مانده است و ما بیش از پیش منتظر تیزر ها و کلیپ های جدید از این فیلم هستیم تا هیجان را نسبت به اکران انیمیشن بعدی کمپانی “ایلومینیشن اینترتینمنت” (Illumination Entertainment) بالا ببرد. این کمپانی با اینکه جز کمپانی های تازه تاسیس محسوب می شود (در سال ۲۰۰۷ تاسیس شده) تا کنون انیمیشن های پرفروشی از جمله  من نفرت انگیز (Despicable Me) و اسپین آف آن انیمیشن مینیون ها (Minions) که فروش جهانی بیش از ۱ میلیارد دلاری داشته را تولید کرده است.

در زندگی مخفی حیوانات خانگی شخصیت های زیادی وجود دارد، این انتظار می رود که “ایلومینیشن اینترتینمنت”تیزرهایی با محوریت بیشتر از هر شخصیت را به نمایش بگذارد تا به بیننده های فیلم یک دید اجمالی داده و نشان دهد که چگونه همه شخصیت های انیمیشن در کنار هم جای خواهند گرفت. خوشبختانه روز گذشته کمپانی ۵ کلیپ از شخصیت های مختلف داستان و تعامل های بین آنها را منتشر کرده است.

در دو کلیپ اول، “مکس”، شخصیت اصلی داستان را نشان می دهد، او پیش دوستش “کلوئی” که یک گربه است غر می زند و شکایت می کند. در همین حین مبارزه ومقاومت “مکس” با هم اتاقی جدیدش  سگی به نام “دوک” را نشان می دهد. کلیپ سوم، “اسنوبال”، خرگوش سفید وحشی ایی را به عنوان رئیس گروه حیوانات خانگی که در خیابان زندگی می کنند، معرفی می کند.”مکس” و “دوک” نیز سعی دارند به این گروه ملحق شوند. در کلیپ چهارم، “اسنوبال” را در حال سخنرانی برای بقیه حیوانات می بینیم. در کلیپ آخر هم “گیجت” دوست دیگر “مکس” را نشان می دهد که سعی دارد او را پیدا کند.

این کلیپ ها نسبت به تریلر سوم آن که در ماه آوریل منتشر شده بود خیلی بیشتر نشان دهنده این است که داستان زندگی مخفی حیوانات خانگی چگونه فیلمی خواهد بود. زوتوپیا و کتاب جنگل مثال های خوبی هستند برای اینکه نشان دهند که میل زیادی در بینندگان برای فیلم هایی مشابه وجود دارند. از این ۵ کلیپی که تاحالا منتشر شده می توانیم بفهمیم که با کاراکتر های زیادی سر و کار خواهیم داشت و همین موضوع بسیار چالش برانگیز است.

زندگی مخفی حیوانات خانگی در تاریخ ۸ جولای امسال اکران خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید