کمپانی‌های دیزنی و مارول هزینه و توقع زیادی را خرج مجموعه‌های تلویزیونی جدید خود کرده‌اند، بسیاری از این ساخته‌های جدید در مرحله تولید و بقیه در حال پخش هستند. و حالا یکی از معروف‌ترین بازیگران دنیای سینمایی مارول به جمع بازیگران مجموعه تلویزیونی شبکه دیزنی+ اضافه شده است. به گزارش سایت ورایتی، ساموئل ال. جکسون قرار است نقش نیک فیوری را در یک مجموعه تلویزیونی جدید بازی کند. 
این شخصیت مهم دنیای سینمای مارول، حتی با وجود حضور کم‌رنگش در بعضی از فیلم‌های این دنیا، برای اولین‌بار در فیلم آیرون‌‌من معرفی شد. این مامور سابق اداره شیلد، ایده دور هم جمع کردن اونجرز را با تونی استارک در میان گذاشت. پس از آن این شخصیت در فیلم‌های مختلفی حضور داشته است، مهم‌ترین آن‌ها کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان بود. نیک فیوری آخرین‌بار در فیلم اسپایدر-من: دور از خانه، دیده شد که برای تشکیل دپارتمان جدیدی عازم سفر بود.
هنوز مشخص نیست که این مجموعه تلویزیونی به تهیه‌کنندگی کایل برداستریت، تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی آقای ربات، چه جنبه‌هایی از زندگی این شخصیت را به نمایش خواهد گذاشت.
واندا‌ویژن، اولین مجموعه تلویزیونی از دنیای سینمایی مارول است که از شبکه دیزنی+ پخش خواهد شد. به تازگی پیش‌نمایشی از این مجموعه تلویزیونی منتشر شده است.
این مطلب از نوشته جیمز وایت در سایت امپایر گرفته شده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید