نمایش «پرتقال‌های کال» به عنوان چهارمین همکاریِ صابر ابر و سینا آذین از اوایل تیر ماه به‌روی صحنه خواهد رفت.

 این دومین تجربه‌ی همکاری مشترک سینا آذین در مقام نویسنده و صابر ابر در مقام کارگردان است. تجربه‌ی قبلی آن‌ها نمایش «بیست‌و‌یک بار مُردن در سی روز» بود که سال ۱۳۹۱ در سالنِ سمندریان تماشاخانه ایرانشهر با بازیِ مهنازِ افشار و ستاره پسیانی روی صحنه رفت.

اولین همکاریِ صابر ابر و سینا آذین فیلمِ کوتاهِ «متامورفوسیس» بود که سالِ ۱۳۸۸ به نویسندگی و کارگردانیِ سینا آذین و بازیِ صابر ابر ساخته شد و سالِ گذشته در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران شد. همچنین آن‌ها مُنولوگِ «وُرکشاپ» را به نویسندگی و کارگردانی سینا آذین و بازی صابر ابر در فستیوالِ مونولیو (سال ۱۳۹۰) اجرا کردند.

Saber-Abar-www-OverDoz-IR

براساس این گزارش، نمایش «پرتقال‌های کال» به عنوان چهارمین همکاری این دو و دومین تجربه کارگردانی صابر ابر از اوایل تیر ماه در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه خواهد رفت.

صابر ابر بهمن و اسفند سال گذشته نیز با بازی در نمایش «مالی سویینی» کار مرتضی میرمنتظمی در همین سالن روی صحنه رفت.

 

او چندی پیش در فراخوانی از همه مادربزرگ‌ها دعوت کرد در پروژه فرهنگی تازه‌اش، او را همراهی کنند.

درباره نمایش: «پاریس شهر عجیبیه. این‌جا انگار همه یه‌چیزی جا می‌ذارن. وقتی می‌آی این‌جا، یا چیزی بهت اضافه می‌شه، یا چیزی ازت کم می‌شه. پاریس زندگی آدم رو تغییر می‌ده، بعضی‌وقت‌ها هم اون رو از آدم می‌گیره.» 

نکته: الهام کردا و ستاره پسیانی یک نقش را به صورت مشترک ایفا خواهند کرد. (از ۹ تا ۲۴ تیر الهام کردا و از ۲۵ تیر ستاره پسیانی)

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید