رایان گاسلینگ Ryan Gosling به‌تازگی دلیل اخراج شدنش از «استخوان‌های دوست‌داشتنی» فیلم مدعی جوایز سال ۲۰۰۹ ساخته پیتر جکسون Peter Jackson را فاش کرد؛ ۲۷ کیلوگرم اضافه‌وزن گاسلینگ به مذاق کارگردان و تهیه‌کنندگان اثر خوش نیامد.
گاسلینگ گفت تمام اضافه‌وزن جنجالی او (که نوشیدن بستنی آب‌شده هنگام تشنگی او را به این وضعیت دچار کرده بود) بخشی از چیزی بود که او در شخصیت جک سالمون Jack Salmon، پدر داغدار داستان، دید. پس از حذف گاسلینگ، مارک والبرگ Mark Wahlberg این نقش را بازی کرد.
گاسلینگ به هالیوود ریپورتر گفت: «ما نظرات متفاوتی درباره ظاهر این شخصیت داشتیم. من واقعاً معتقد بودم که این شخصیت باید ۹۵ کیلو باشد.»
جکسون چنین نظری نداشت و چند روز پیش از آغاز تولید فیلم در سال ۲۰۰۷ گاسلینگ را از پروژه حذف کرد.گاسلینگ در ادامه گفت: «ما هنگام پیش‌تولید فیلم زیاد باهم گفتگو نکردیم که همین باعث بروز مشکل شد. «استخوان‌های دوست‌داشتنی» یک فیلم بزرگ بود و باید به مسائل زیادی پرداخته می‌شد. جکسون نمی‌توانست با هرکدام از بازیگرها جدا گفتگو کند. من تنها سر صحنه رفتم و متوجه شدم که اشتباه فکر می‌کرده‌ام. پس چاق و بیکار ماندم.»
فرن والش Fran Walsh همسر جکسون و یکی از تهیه‌کنندگان فیلم توضیح متفاوت‌تری ارائه داده است: «رایان دو یا سه بار پیش ما آمد و گفت: «من فرد مناسبی برای این نقش نیستم. من خیلی جوانم.» و ما گفتیم که می‌توانیم سنت را بیشتر و موهایت را کم‌پشت کنیم. ما واقعاً مشتاق بودیم. این ماجرا تنها به پیش‌تولید فیلم ختم نشد. ما بازیگران را فراخواندیم و همه‌چیز مشخص شد: رایان هنگام حرکت راحت نبود و ما برای انتخاب او شک کردیم. ما آن‌قدر برای حضور او مشتاق جور کردن همه‌چیز بودیم که دیگر واقعیت را نمی‌دیدیم.»
این مقاله جنا بوردلون Jenna Bordelon برگرفته از نوشته در سایت hollywoodreporter.com است.

 

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید