برخلاف بقیه همکارانش، “مارک رافالو” خیلی دوست دارد تا در مورد فیلم آینده اش صحبت کند. او اولین کسی بود که اعلام کرد “کیت بلانشت” در دنباله فیلم ثور بازی خواهد کرد. او حالا جزئیاتی بیشتری را در مورد نقش همبازیش به رسانه ها لو داده است.

“مارول” اخیرا تایید کرد که “بلانشت” نقش شخصیت شرور “هلا” را در ثور: رگناروک بازی خواهد کرد و به “لوکی” با بازی “تام هیدلستون” برای نقشه های شرورانه اش ملحق می شود.

اما “هلا” چطور شروری خواهد بود. “رافالو” اینگونه توضیح داد:

او بدترین بدترین ها خواهد بود. خیلی شیطانی. او قصد دارد ما را بکشد. این نقش خیلی خوبی برای اوست.

در کمیک های “مارول”، “اودین” او را به عنوان الهه مرگ نامگذاری کرده است. او بر “هل” و “نیفلهیم” حکمرانی می کند. “هلا” که تشنه قدرت است بارها تلاش کرده تا سرزمین هایی را به قلمرو اش اضافه کند اما در مقابل “ثور” شکست خورده است.

اما حدس های جذابی هم در مورد نقش “هلا” زده می شود که مارول دیگر نیاز به معرفی مرگ ندارد، شخصیتی که احساسات “تانوس” را تحت تاثیر خود قرار بدهد و او را دیوانه کند و جهان را تحت سلطه خود در بیاورد. (این مثل مکبثی می شود که در فضا اتفاق می افتد)

مارول اخیرا تعدادی دیگر از بازیگران را تایید کرده است، “تسا تامپسون” نقش “والکایری”، “جف گلدبلوم” نقش استاد بزرگ عجیب و غریب و “کارل اربان” نقش “اسکارج” را بازی خواهند کرد.

ثور: رگناروک سوم نوامبر ۲۰۱۷ اکران می شود.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید