نت‌فلیکس Netflix که در روایت داستان‌های اشرافی مهارت زیادی پیدا کرده است، برای روایت داستان فیلم «پادشاه» The King گروهی فوق‌العاده از بازیگران را گرد هم آورده است. این فیلم جدید به کارگردانی دیوید میشد David Michôd بر اساس داستان هنری چهارم و پنجم Henry IVand V نوشته‌ی شکسپیر Shakespeare ساخته می‌شود. تیموتی شلمی Timothée Chalamet در نقش پادشاه جوان هال King Hal (یا همان هنری پنجم) بازی می‌کند که پادشاهی در سن کم و به‌طور ناگهانی به او می‌رسد. او برای پادشاهی از مشاور نزدیکش فالزتاف Falstaff با بازی جوئل اجرتون Joel Edgerton کمک زیادی می‌گیرد.
فیلم‌برداری این فیلم به‌تازگی در بریتانیا شروع شده است و حاشیه‌های بازیگران جدیدش آن را حسابی بر سر زبان‌ها انداخته است. رابرت پتینسون Robert Pattinson قرار است در نقش شاهزاده فرانسوی در این پروژه حاضر شود. دختر جانی دپ Johnny Depp، لیلی‌-رز دپ Lily-Rose Depp هم قرار است نقش پرنسس کاترین Princess Catherine را بازی کند. بن مندلسون Ben Mendelsohn هم در نقش هنری چهارم Henry IV به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده است.
نت‌فلیکس زمان پخش این فیلم را سال دیگر اعلام کرده است. فیلم‌نامه‌ی این فیلم کار مشترکی از میشد و اجرتون است. این دو پیش‌ازاین هم بر روی فیلم‌هایی مثل درام آخر-الزمانی «ولگرد» The Rover و «قلمرو حیوانات» Animal Kingdom (که مندلسون هم در آن به ایفای نقش پرداخته بود) کار کرده بودند.

این مطلب برگرفته از نوشته‌ی بن‌ تراویس Ben Travis در سایت www.empireonline.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید