«دولیتل» می‌توانست از مشکلات تولید، کشمکش‌های کارگردان و تغییرات فیلم‌نامه برای تبلیغات به نفع خودش استفاده کند. واکنش‌ها نسبت به آنونس اول زیاد جالب نبود. بنابراین تیم مارکتینگ «دولیتل» با بازی رابرت دانوی جونیور در نقش اصلی تصمیم به ساخت آنونس جدیدی گرفت که بخش‌هایی از فیلم در آن نشان داده می‌شود. 
در آنونس جدید، دانوی جونیور را می‌بینیم که در حال گرفتن تست بازیگری برای فیلم‌های متنوع دیگر از «صورت‌زخمی» تا «ملاقات با والدین» و «پارک ژوراسیک» از حیوانات ساختگی‌ و هم‌بازی‌هایش است؛ تقریبا هر فیلم دیگری که در کارنامهٔ یونیورسال استودیوز قرار دارد.
داستان «دولیتل» دربارهٔ دکتر جان دولیتل پزشک مشهور و دامپزشک دوران ملکه ویکتوریا در انگلستان است که همسرش را از دست داده است. ۷ سال بعد، او خود را پشت دیوارهای بلند کاخ دولیتل حبس می‌کند و تنهایی‌اش را با حیوانات عجیب‌وغریبی پر می‌کند. اما زمانی که ملکه جوان (جسی باکلی) به‌شدت مریض می‌شود، دولیتل برخلاف میلش مجبور به سفری ماجراجویانه به جزیره‌ای افسانه‌ای می‌شود تا درمانی برای بیماری ملکه پیدا کند. این سفر و گذشتن از حریفان قدیمی و کشف موجودات عجیب، باعث می‌شود عقل و هوش دولیتل دوباره به سر جایش بازگردد.
صداهای آشنایی از جمله اکتاویا اسپنسر، رالف فاینس، اما تامپسون، کمیل نانجیانی و جان سینا در نقش حیوانات شنیده می‌شود.«دولیتل» از ۱۷ ژانویه در سینماهای آمریکا و ۷ فوریه در بریتانیا به نمایش در می‌آید. 
این مقاله برگرفته از نوشته جیمز وایت در سایت empireonline.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید