نسخه‌ی جدید مجله‌ی امپایر Empire این هفته منتشرشده است و در کنار «ثور: راگناروک» Thor: Ragnarok و کامیک-کان Comic-Con ۲۰۱۷ نگاه ویژه‌ای هم به «Ready Player One»، فیلم بعدی استیون اسپیلبرگ Steven Spielberg با حضور بازیگری جوان و بااستعداد خواهیم داشت.

«Ready Player One» بر اساس رمان پرفروش ارنست کلاین Ernest Cline در سال ۲۰۱۱ ساخته می‌شود. این فیلم در آینده‌‌ای تلخ و در سال ۲۰۴۴ اتفاق می‌افتد که در آن جمعیت بیش‌ازاندازه‌ی جهان از شر زمین در حال متلاشی شدن به دنبال آرامش در یک شبیه‌ساز واقعیت مجازی به نام OASIS می‌گردد. اولین پیش‌نمایش آن در کامیک‌-کان امسال کولاک کرد.تصویر بالا تای شرایدن Tye Sheridan در نقش وید واتس Wade Watts و اولیویا کوک Olivia Cooke در نقش سامانتا ایولین کوک Samantha Evelyn Cook را نشان می‌دهد که در مصاحبه با امپایر Empire، کوک Cooke گفت این تجربه مانند به حقیقت پیوستن یک رؤیای مجازی بود. ستاره‌ی «من و ارل و دختر در حال مرگ» Me And Earl And The Dying Girl گفت:

این کار مثل یک ماجراجویی حسابی بود. مثل ویلی وانکا Willy Wonka و یا ایندیانا جونز Indiana Jones بود. وقتی بچه باشی و بخواهی بازیگر باشی، فکر کار کردن با اسپیلبرگ عجیب‌وغریب و سورئال به نظر می‌رسد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید