اکثر ماجراجویی‌های جادویی با حضور یک مانتیکور آغاز می‌شود و انیمیشن به پیش Onward ساخته کمپانی پیکسار نیز از این قاعده مستثنی نیست.
در پیش‌نمایش منتشر شده از این انیمیشن، تام هالند و کریس پرت، دو برادر الف را می‌‌بینیم که پیش یک مانتیکور به نام کوری (با صداگذاری اکتاویا اسپنسر) می‌روند. کوری، این موجود جادویی که بخش از او شیر، خفاش و بخشی دیگر عقرب است، در گذشته در ماجراجویی‌های زیادی حضور داشته است، اما الان زندگی آرامی دارد و رستوران خود را می‌گرداند.
وضعیت کنونی این شخصیت، به خوبی حال و هوای به پیش Onward را نشان می‌دهد، دنیایی بدون جادو و پر از موجودات جادویی و خارق‌العاده که به زندگی مدرن عادت کرده‌اند. تک‌شا‌خ‌ها مانند راکون‌هایی هستند که از سطل زباله‌ها غذا می‌دزدند و پیکسی‌ها به یک گروه موتورسوار تبدیل شد‌ه‌اند.
اما جادو هنوز هم در این دنیا وجود دارد. ایان (با صداگذاری تام هالند) و برلی لایت‌فوت (کریس پرت)، چوب جادویی پدر فوت شده‌شان را پیدا می‌کنند. به همراه این چوب، دستورالعمل‌هایی برای افسونی وجود دارد که برای ۲۴ ساعت پدرشان را زنده می‌کند. اما این افسون کاملا درست کار نمی‌کند و این دو تصمیم می‌گیرند قبل از تمام شدن این ۲۴ ساعت، به دنبال وسایل لازم برای کامل کردن این افسون بگردند تا بتوانند پدرشان را بار دیگر ببینند. بدون شک داستانی تاثیرگذار و اشک‌آور خواهد بود.
در این پیش‌نمایش با شخصیت‌های دیگر داستان نیز آشنا می‌شویم. مل رودریگز (بازیگر مجموعه تلویزیونی «درباره خدا شدن در مرکز فلوریدا») شخصیت سانتور، مامور پلیس کولت برونکو، سازنده مجموعه تلویزیونی «د چی»، لنا واته، افسر اسپکتر و بازیگر و کمدین الی وانگ (ستاره فیلم کمدی «همیشه شاید من باش») شخصیت افسر گور را صداگذاری کرده‌اند. جولیا لوئی درایفوس نیز در نقش مادر پسرها، لارل، که برای نجات پسرهایش به همراه مانتیکور به دنبال آن‌ها می‌رود، حضور دارد.
به پیش Onward به کارگردانی دن اسکنلون از ششم مارس سال ۲۰۲۰ در سینماها اکران خواهد شد.
این مطلب از نوشته نیک رومانو در سایت Entertainment Weekly گرفته شده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید