دوست دارید مستندی کمدی رمانتیکی در مورد طبیعت را تماشا کنید؟
«پنگوئن‌ها» Penguins ساخته کمپانی دیزنی‌نیچر Disneynature، همان چیزی است که به دنبالش هستید. دیزنی پیش‌نمایش جدیدترین ساخته غیرداستانی خود، مستندی در مورد طبیعت را منتشر کرده است و این پیش‌نمایش با صداگذاری‌های بامزه و آهنگ‌های گروه ایمجین دراگونز Imagine Dragons، بیشتر شبیه فیلمی کمدی رمانتیک است تا یک مستند. این بار داستان در مورد پنگوئن کوچکی در قطب جنوب است که در تلاش برای پیدا کردن عشق زندگی‌اش است.
«پنگوئن‌ها» داستان یک پنگوئن نژاد آدلی Adelie، به نام استیو را به تصویر می‌کشد که به ماجراجویی میلیون‌ها پنگوئن نر برای یافتن جفت، می‌پیوندد و تشکیل خانواده می‌دهد و درعین‌حال در تلاش برای محافظت از خود و خانواده‌اش در برابر حمله نهنگ‌های قاتل و فک‌های پلنگی است. این فیلم هشتمین ساخته کمپانی دیزنی‌نیچر است، دیزنی‌نیچر، شاخه‌ای از کمپانی دیزنی است که در سال ۲۰۰۸ با هدف ترویج اهمیت حفاظت و قوی سازی محیط‌زیست، شروع به کار کرد. آثار قبلی دیزنی‌نیچر شامل «زمین» Earth، «اقیانوس‌ها» Oceans، «گربه‌های آفریقایی» African Cats، «پادشاهی میمون» Monkey Kingdom، فیلم موفق «شامپانزه» Chimpanzee و جدیدترین فیلم این کمپانی در سال ۲۰۱۶، «زاده چین» Born in China، است.
«پنگوئن‌ها» به کارگردانی آلاستر فوترگیل Alastair Fothergill با همکاری مارک لینفیلد Mark Linfield و جف ویلسون Jeff Wilson، در سال ۲۰۱۹، هم‌زمان با روز زمین، اکران خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید