جدیدترین آنونس فیلم «پسر جهنمی» Hellboy جدید به تازگی منتشر شده است. این فیلم به تازگی به خاطر صحنه‌های خشونت‌آمیز و محتوای کلامی خود مشمول محدودیت تماشا شده است. این آنونس پر از خشونت نیز تفاوت فیلم با فیلم‌های گیرمو دل‌ تورو Guillermo del Toro را به وضوح نشان می‌دهد.
در این فیلم، از بیگ رد Big Red (با بازی دیوید هاربر David Harbour «چیزهای عجیب» Stranger Things) خواسته می‌شود تا در حومه‌ی انگلیس با چند غول خشمگین بجنگد. او در آن‌جا با ملکه‌ی خون The Blood Queen، نیموئه Nimue (میلا یوویچ Milla Jovovich) آشنا می‌شود، جادوگری قدیمی که دوباره زنده شده و تشنه‌ی گرفتن انتقام خیانتی در گذشته است. پسر جهنمی که حالا میان انسان‌ها و موجودات فراطبیعی گیر کرده است، باید جلوی نیموئه را گرفته و از پایان دنیا نیز جلوگیری کند.
ایان مک‌شین Ian McShane، دنیل دای کیم Daniel Dae Kim، سوفی اوکوندو Sophie Okonedo، برایان گلیسون Brian Gleeson و توماس هیدن چرچ Thomas Haden Church در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند، فیلم‌نامه‌ی آن را هم اندرو کاسبی Andrew Cosby  اسلحه 2 Guns نوشته است. «پسر جهنمی» ۱۱ آوریل به سینماها می‌آید.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی جیمز وایت James White در سایت www.empireonline.com بوده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید