به تازگی نام ناتالی پورتمن Natalie Portman به‌خاطر ابراز عقایدش درباره کمبود تنوع کارگردان‌ها در مراسم گولدن گلوب، در صدر اول اخبار قرار گرفته است. او که در این مراسم به حمایت از صحبت‌های ریس ویترسپون Reese Witherspoon درباره مشکلات صنعت سینما پرداخته بود، حالا جایگزین او برای فیلم «نقطه آبی کمرنگ» شده است. پورتمن در حال مذاکره برای گرفتن نقش اول این داستان فضایی است.
نوآ هاولی Noah Hawley برای کارگردانی کار انتخاب شده است. داستان درباره اتفاقاتی است که برای یک زن فضانورد متاهل رخ می‌دهد. او پس از بازگشت از فضا، رابطه عاطفی را با یکی از همکارانش شروع می‌کند. زمان طولانی که در سفینه فضایی گذرانده و هم‌چنین دیدن زمین از فاصله زیاد، او را دچار حالت‌های افسردگی کرده است. این موقعیت با شروع رابطه شریک زندگی‌اش با یکی از شاگردانش بدتر هم می‌شود.

داستان فیلم براساس اتفاقات واقعی بنا شده است؛ ماجرای  لیسا ماری نواک Lisa Marie Nowak افسر پیشین ناسا که به جرم اقدام به آدم‌ربایی رقیب عشقی‌اش در سال ۲۰۰۷ دستگیر شد.
در سال ۲۰۱۵ قرار بود ویترسپون به عنوان بازیگر و تهیه‌کننده در این پروژه حضور داشته باشد، اما قرارداد او برای فصل جدید «دروغ‌های کوچک بزرگ» Big Little Lies باعث شد تنها به عنوان تهیه‌کننده همکاری خود را حفظ کند.
نام کمپانی فاکس سرچلایت نیز برای همکاری با این فیلم به چشم می‌خورد. اگر جواب پورتمن برای پذیرش این نقش مثبت باشد، کمپانی به دنبال انتخاب سایر بازیگران خواهد بود تا فیلم‌برداری را در سال جاری شروع کنند. «نابودی» Annihilation جدیدترین فیلم پورتمن از ۲۳ فوریه اکران خواهد شد.

 

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید