ناتالی پورتمن (ناتالی هرشلاگ) متولد ۹ ژوئن ۱۹۸۱ است، وی بازیگر،‌ تهیه کننده و کارگردان آمریکایی-اسرائیلی است و در سینما و تلویزیون فعالیت دارد. اولین بازی وی در فیلم لئون بوده و پس از آن در پرندگان خشمگینِ جنگ ستارگان ایفای نقش کرده. زاده اورشلیم است ولی از ۳ سالگی در آمریکا زندگی کرده، رقص و بازیگری را در نیویورک فرا گرفته است و در سال ۱۹۹۹ در رشته روانشناسی در هاروارد مشغول به تحصیل بوده و در سال ۲۰۰۳ مدرک لیسانس خود را از این دانشگاه اخذ نموده است.

tgi7rktoldm9twxkolhx

 

اگر فکر می کردید که ناتالی پورتمن با جهان سینمایی مارول خداحافظی کرده است می‌توان شما را بخشید. تمام علائم، نمایانگر این موضوع بودند، نقش جین فاستر در انتقام جویان: عصر اولتران وجود نداشت، البته اسم او در فیلم، خیلی جزئی، در یک درگیری بین تور و استارک برده می شود. ولی بعد از آن تائید شد که این شخصیت، برخلاف حضورش در دو قسمت اول تور، در قسمت بعدی فیلم تور: راگناروک حضور نخواهد داشت.

دلیل این غیبت، اتفاق افتادن بیشترِ داستان فیلم، در خارج از کره زمین اعلام شده، تنها تعداد کمی از صحنه ها داخل زمین اتفاق می افتند. ولی اکنون به نظر می رسد که کار این هنرپیشه در این فیلم به اتمام رسیده است، خصوصاً پس از مصاحبه وی با وال استریت ژورنال:‌

تا آنجایی که من در جریان هستم، کارم تمام شده است. منظورم اینست که، ممکن است آنها روزی برای انتقام جویان ۷ از من دعوت کنند و یا چیزی اینگونه، ولی مطمئن نیستم. کارم تمام شده، ولی همکاریِ جالبی بود.

 

واقعاً عجیب هم نیست، در غیبت او از راگناروک، تسا تامپسون (بازیگر فیلم کرید) به عنوان نقش اول زن وارد این مجموعه می شود، ودر طول سالیان گذشته نیز شایعات زیادی درباره ی نارضایتی پورتمن از نقشش وجود داشت. با توجه به استعداد خارق العاده این بازیگر و محدودیت نقشش به معشوقه ای ساده می توان این نارضایتی را درک کرد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید