سه سال پس از آنکه برای اولین بار اعلام شد که فیلم سینمایی «صندلی نقره ای» ساخته می شود، بالاخره این فیلم راه خود را به پرده سینما باز کرد. سونی و تریستار تهیه کنندگی این پروژه سنگین که قسمت بعدی از سری مجموعه «سرگذشت نارنیا» است را برعهده دارند. همانطور که چند سال پیش گفته شده بود دیوید مگی نویسنده فیلم «زندگی پای»، نگارش فیلمنامه این قسمت را بر عهده خواهد داشت هرچند هنوز کارگردانی برای فیلم معرفی نشده است.

به گزارش هالیوود ریپورتر مراحل ساخت «صندلی نقره ای» با کمک کمپانی های تری استار، اینترتینمنت وان و مارک گوردن کمپانی به گردش افتاده است. این فیلم بر اساس رمانی با همین نام نوشته سی. اس. لوییس ساخته می شود و داستان آن چند سال پس از وقایع قسمت «سفر کشتی سپیده پیما» روایت می شود و داستان آن از این قرار است:

شاهزاده کاسپین که حالا پادشاه شده است، او یک پسر دارد که ناپدید شده است. اصلان از قهرمانان استیس اسکراب و جیل پل درخواست می کند تا وارث کاسپین را پیدا کنند.

«صندلی نقره ای» چهارمین فیلم از این مجموعه است که در سال ۲۰۰۵ با فیلم «شیر، کمد و جادوگر» آغاز شد، در سال ۲۰۰۸ «شاهزاده کاسپین» و سال ۲۰۱۰ «سفر کشتی سپیده پیما» ساخته شدند. جالب است بدانید که که هریک از این فیلم ها بیش از میلیارد دلار در باکس آفیس فروش داشته اند.

هنوز مشخص نیست که بازیگران فیلم های قبلی در این قسمت هم بازی می کنند یا بازیگرانی جدیدی برای نقش های اصلی انتخاب می شوند. بن بارنز نقش کاسپین را در قسمت دوم و سوم ایفا کرد. لیام نیسون نیر در این سری فیلم به جای شخصیت اصلان به صدا پیشگی پرداخته بود.

به هر حال تا شروع فیلمبرداری و نمایش فیلم باید برای اطلاعات بیشتر صبر کنیم

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید