بسیاری از طرفداران «بازی تاج‌وتخت» از پایان این سریال ناراضی بودند، اما نائومی واتس مدعی است سریال جدید «Thrones» این‌طور نخواهد بود. 
این نامزد اسکار برای اولین بار دربارهٔ این پیش‌در‌آمد مرموز به اسوسیتد پرس گفت که طرفداران از پروژهٔ جدید جورج آر. آر. مارتین و جین گلدمن شورانر ناامید نخواهند شد. 
او دربارهٔ این سریال گفت:

“این کار به‌شدت مرا هیجان‌زده می‌کند. این کار اضطراب‌آور و بسیار هیجان‌انگیز است و درست در ادامهٔ سریالی است که دنیا را ترکاند. همه چیز با «بازی تاج‌وتخت» مرتبط بود. تمام تبلیغ‌های تلویزیونی، همهٔ مقاله‌ها – همه به دنبال آن بودند. بنابراین کار جدید هراس‌انگیز است.”

بازیگران سریال جدید بازی تاج و تخت

بنابر سناریو اولیه اچ‌بی‌او، «Thrones» دربارهٔ سقوط دنیای عصر طلایی قهرمانان به تاریک‌ترین زمان است. تنها یک چیز قطعی است: رازهای وحشتناک تاریخ وستروس تا ذات حقیقی وایت‌واکرها، اسرار شرق به خانهٔ استارک… این داستان با چیزی که ما می‌دانیم متفاوت است. 
هنوز اطلاعات بیشتری دربارهٔ این سریال جدید در دست نیست. این پیش‌درآمد هزاران سال پیش از وقایع «بازی تاج‌وتخت» روی می‌دهد. کاراکتر واتس هنوز نامی ندارد اما حضور او در این پروژه قطعی است. میراندا ریچاردسون، جیمی باور، جاش وایتهاوس، آلکس شارپ و نائومی آکی دیگر هم‌بازی‌های او هستند. 
این مقاله برگرفته از نوشتهٔ زک شارف در سایت indiewire.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید