امیدوارم هفته خوبی رو پشت سر گذاشته و برای دو روز هیجان‌انگیز آخر هفته آماده آماده باشید.
بر طبق روال هر هفته نماوا پیشنهادهایی برای گذران ساعت‌های تعطیلاتون داره که البته این هفته اتفاقی رخ‌داده است که «های» جمع پیشنهادها رو حذف و ما رو مجبور به دادن فقط یک پیشنهاد می‌کند. پیشنهادی که واقعاً بهتره ردش نکنین، ای‌کاش می‌شد از روش فیلم پدرخوانده استفاده کنیم و کاری کنیم که راهی برای رد کردنش نداشته باشین.
امیدوارم پیشنهاد نگارنده رو به‌حساب قرارگیری در جو کاذب این روزها نگذارید و امیدوارم با من همدل باشید که بعضی وقت‌ها کیفیت یک پیشنهاد می تونه انقدر زیاد باشه که حذف سایر گزینه‌ها رو بشه منطقی قلم داد کرد.
بعدازاین همه توضیح و تفسیر و مقدمه باید بگم تنها و تنها پیشنهاد نماوا برای تعطیلات این هفته شما دیدن فیلم «فرونشده» اصغر‌فرهادی است. حالا بعد از یک‌هفته‌ای که از اکران آخرین فیلم فرهادی می گذره، مطمئناً امکان خرید و تهیه بلیت بسیار راحت‌تر از روزهای گذشته است و با توجه به گستردگی سینماهای نمایش‌دهنده فیلم در سراسر کشور، اگر ساکن هر شهر و یا هر منطقه‌ای از تهران باشید، با کمترین زمان می‌توانید به نزدیک‌ترین سینمای نمایش‌دهنده این فیلم خودتون رو برسونید.

حتماً با توجه به روال ثابت ابن ستون که در هر هفته سعی بر تکثر پیشنهادهای مختلف ازجمله تیاتر و کنسرت و کتاب و نمایشگاهای تجسمی مختلف داره، منطقی به نظر نمی رسه که برای چهل هشت ساعت تعطیلات فقط برای ۱۲۵ دقیقتون پیشنهادی داشته باشیم و یحتمل از خودتون می پرسین پیشنهادتون برای بقیه ساعت‌های چهل هشت ساعت تعطیلی چیه؟ اما به شما اطمینان می‌دهم که فروشنده ۱۲۵ دقیقه از وقت شما رو نمی گیره، تأثیری که فیلم بر رویتان می ذاره خیلی بیشتر از این حرف‌هاست، شاید چهل هشت ساعت هم‌ زمان کمی باشه تا بتونید خودتون رو ریکاوری کنید و دوباره انرژی که مواجهه با این درام عجیب‌وغریب ازتون گرفته رو دوباره به دست بیاورید. به این پیشنهاد اعتماد کنید. این پیشنهاد نه به خاطر اینکه فیلم فاتح دو جایزه از جشنواره کن بوده، نه به خاطراین همه حاشیه و نه حتی به خاطر سانس های شش صبحش که زود تر از موعد پیش فروش شده،  بلکه به خاطر اینکه واقعا «فروشنده» بهترین فیلم فرهادی و یکی از بهترین فیلم هایی است که در این سال ها بر روی پرده نقره ای سینما دیده اید.
به تماشای فیلم بنشنید، از بازی ترانه علی دوستی و شهاب حسینی نهایت لذت رو ببرید، از غافل گیری آخر داستان حظ کنید و بعد از فیلم موقع کشیدن سیگار دم در سینما جای ما رو هم خالی کنید.
اگر هم انقدری این پیشنهاد بهتون چسبید و «فروشنده» گوشت شد به تننون و خواستین بیشتر راجعش بدونین و بخونین، سری به نقد‌های نماوا درباره داستان شگفت انگیز رعنا و عماد بزنید.
امیدوارم شب روز‌های خوشی در انتظارتون باشه و هفته خوبی پیش روتون.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید