سلام به همه نماوایی‌های عزیز روز و شب‌هاتون خوب و خوش؛ برنامه هفته اول آبان سریال‌های نماوا
به شرح زیر است:
انیمیشن سریالی لاکپشت های نینجاپونی Rise of the TMNT با دوبله اختصاصی و زبان اصلی، سریال نگهبانان Watchmen با زبان اصلی و به زودی با دوبله اختصاصی، سریال تازه وارد The Rookie با دوبله اختصاصی و زبان اصلی. همچنین فصل سوم سریال اسلحه مرگبار Lethal Weapon با زبان اصلی سریال پسر‌ها The Boys با دوبله اختصاصی از این هفته در نماوا آغاز می‌شوند. از دیگر اتفاقات هیجان‌انگیز این هفته باید به پخش سریال محله کارنیوال Carnival Row با دوبله اختصاصی و یا زبان اصلی اشاره کرد.
خبر خوب برای طرفداران دنیای مستند پخش مستند سریالی درون مغز بیل Inside Bill’s Brain با دوبله اختصاصی و زبان اصلی است. به شما پیشنهاد می‌کنیم که انیمیشن سریالی سرزمین کوچک بن و هالی با دوبله اختصاصی و زبان اصلی را از دست ندهید.
به عنوان حسن ختام برنامه‌های پر و پیمان و متنوع این هفته سریال کره‌ای گوبلین Goblin با دوبله اختصاصی و زبان اصلی و سریال تاریک Dark فصل دوم با دوبله اختصاصی و البته سریال باور Believe با زبان اصلی را از دست ندهید. هفته خوبی داشته باشید و کلی لذت ببرید و مثل همیشه با نظرات و پیشنهادت خودتان ما رو برای پیشرفت بیشتر یاری بفرمایید.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید