قسمت اول از فصل دوم سریال «آقای ربات» به صورت غافلگیرانه ای در توییتر به نمایش درآمد. بدون هیچگونه اعلام قبلی، ویدیوی این قسمت عصر روز یکشنبه ۱۱ جولای بر روی صفحه اصلی توییتر این سریال قرار داده شد.
در کنار ویدیو این پیغام نوشته شده بود:

ما قسمت اول از فصل دوم «آقای ربات» را زودتر از زمان مشخص شده پخش کرده ایم ولی این ویدیو به مدت طولانی روی سایت نخواهد ماند. پس تا فرصت دارید، تماشا کنید.

قسمت اول از فصل دوم «آقای ربات» در تاریخ ۱۱ جولای ابتدا بر روی فیس بوک قرار گرفت ولی به سرعت حذف شد و بعد از آن در صفحه اصلی توییتر سریال گذاشته شد. تاریخ اصلی پخش فصل جدید سریال ۱۳ جولای بوده است، اما حالا این تاریخ برای نمایش بخش دوم از قسمت اول رزرو شده است.
همانطور که پیش تر گفته شد، ویدیوی قسمت اول همچنان بر روی توییتر قرار دارد ولی با توجه به توییت ها به نظر می رسد به زودی برداشته شود و طرفداران این سریال زمان زیادی برای دیدن آنلاین این قسمت ندارند. طبق تست های انجام شده، بینندگان در خارج از آمریکا، احتمالا دسترسی به این ویدیو را ندارند.
ضمناً، برای اولین بار یک قسمت کامل از یک سریال پر طرفدار تلویزیونی، تنها در توییتر پخش شده است. با این کار، توییتر از طریق “اسنپی تی وی” قدم بزرگی به سوی نزدیکتر شدن به اهدافش، که نه تنها فرستادن پیغام های کوتاه می باشد، بلکه ورود به مسیر اصلی برای نمایش دادن تبلیغات ویدیویی نیز است، برداشته است.

https---blueprint-api-production.s3.amazonaws.com-uploads-card-image-140554-mrrbt97

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید