بابی کاناواله Bobby Cannavale به تیم بازیگران این سریال اضافه می‌شود تا سریال در این فصل بیشتر از قبل در دنیای خارق‌العاده سوپر هکرها غرق شود.

شاید الیوت از زندان و گلوله مرگبار جان سالم به دربرده باشد، اما «آقای ربات» قبل از این هم نشان داده است که هنوز کارش با الیوت تمام نشده است.
این درام آمریکایی موفق کامل‌ترین آنونس از فصل سومش را منتشر کرده است که در آن به نظر می‌رسد دشمن‌های مختلف الیوت – دولت فدرال، شرکت‌‌های مختلفی که باهم علیه او متحد شدند و ضمیر ناخودآگاهش – هنوز هم به دنبالش هستند. رامی ملک Rami Malek به‌عنوان ستاره سریال به همراه بازیگران جدید این فصل که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به بابی کاناواله اشاره کرد، به صفحه تلویزیون برمی‌گردند.
تیم بازیگران سریال در فصل دوم شامل کریستین اسلیتر Christian Slater (خود آقای ربات مرموز داستان)، کارلی چایکن Carly Chaikin (خواهر الیوت، دارلین)، پورتیا دوبلدی Portia Doubleday (آنجلای شجاع)، گریس گامر Grace Gummer (مأمور اف‌بی‌آی FBI) و مارتین والستروم Martin Wallström (تایرل ویلیک Tyrell Wellick، معاون اسبق وفادار) در این فصل هم حضور دارند. بی.‌دی ونگ B.D. Wong هم‌چنین امسال موفق به دریافت نامزدی امی برای بازی در نقش هکر ارتش تاریک، وایت رز Whiterose شد.
سام اسماعیل Sam Esmail این فصل هم کارگردانی و تهیه‌کنندگی سریال را بر عهده دارد. برخلاف فصل قبل که در دوازده قسمت ساخته شد (که هر ۱۲ قسمت را خود اسماعیل ماهرانه کارگردانی کرد)، این فصل در ۱۰ قسمت بسته خواهد شد.
متأسفانه هیچ نشانی از مغازه لوازم الکترونیکی فرای Fry’s Electronics store که فصل دوم را به زیبایی تمام کرد در این فصل نیست، اما امیدواریم که ترنتون، مولبی و لئون هرچه زودتر به داستان برگردند.
فصل سوم «آقای ربات» اکتبر ۲۰۱۷ در آمریکا پخش خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید