مارتین والستروم در یک فیلم مستقل از شرکت Bron Media نقش‌آفرینی می‌کند.مارتین والستروم، یکی از بازیگران سریال آمریکایی «آقای ربات»، قرارداد بازی در فیلم «موازی» که یک فیلم مستقل در ژانر علمی-تخیلی است را با Bron Media Corp، یکی از زیرمجموعه‌های The Realm and Bellevue Productions، به امضا رساند.

کارگردان فیلم، آیزاک ازبان خواهد بود و داستان آن درباره چهار کارآفرین جوان است که توسعه‌دهنده اپلیکیشنهای موبایل هستند. آن‌ها متوجه می‌شوند که آینه‌ای که در زیرزمین خانه‌ اجاره‌ای‌شان قرار دارد درگاهی به یک جهان موازی است و تفاوت زمانی آن با جهان واقعی به این چهار نفر اجازه می‌دهد که به آن جهان موازی سفر کنند و بتوانند آینده را به دنیای واقعی بیاورند. والستروم نقش رهبر این گروه را بر عهده خواهد داشت و کسی است که با استفاده از این جهش زمانی به آینده و دستیابی به تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای که هنوز در جهان خودشان وجود ندارد، ثروت بسیاری به دست آورد.

maxresdefault-5نویسنده فیلم‌نامه Scott Blaszak است، تهیه‌کنندگان آن John Zaozirny, Garrick Dion و Matthias Mellinghaus هستند و Aaron Gilbert تهیه‌کننده اجرایی این فیلم سینمایی است.والستروم سوئدی‌الاصل، در سریال «آقای ربات»‌ نقش تایرل ولیک را بازی می‌کند که یک شخصیت منفی است و درگیر ماجراهای عجیبی می‌شود. «آقای ربات»‌ در حال حاضر از سریال‌هایی است که گروهی از طرفداران خاص خودش را دارد و بسیار بین این گروه محبوبیت یافته است. این بازیگر اخیراً در درامی درباره اتحاد جماهیر شوروی به نام «خاکسترها در برف» نقش‌آفرینی کرده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید