درام وحشتناک آرونوفسکی Darren Aronofsky بالاخره در یک آنونس دیوانه‌وار پرده از راز‌هایش برمی‌دارد. این فیلم 15 سپتامبر اکران می‌شود.
وقتی در ماه می پوستر‌های فیلم «مادر!» دارن آرونوفسکی پخش شد، جنیفر لارنس Jennifer Lawrence که با ظاهری مذهبی درحالی‌که قلبش را در دستش گرفته بود وسط باغی ایستاده بود، سؤال‌های زیادی را ایجاد کرد و طرفداران آرونوفسکی را تشنه جزییات بیشتر در مورد این فیلم معمایی-جنایی کرد. حالا بالاخره آنونس این فیلم پخش‌شده است که در آن خاویر باردم Javier Bardem به‌عنوان بازیگر مقابل لارنس به ایفای نقش پرداخته است.
«مادر!» mother! که نوشته خود آرونوفسکی است، بر روی زوجی که روابط آن‌ها هنگامی‌که مهمان ناخوانده‌ای به خانه‌شان می‌آید مورد آزمایش قرار می‌گیرد و ماهیت آرام آن را خراب می‌کند تمرکز کرده است. آنونس این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم یک فیلم ترسناک عادی نیست. تیم بازیگران «مادر!» شامل میشل فایفر Michelle Pfeiffer، دامنل گلیسون Domhnall Gleeson، کریستن ویگ Kristen Wiig و اد هریس Ed Harris هم می‌شود، اما این افراد بخش کوچکی از لیست 80 نفرِ عوامل این فیلم هستند که در صفحه بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌های IMDb این فیلم آمده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید