در اولین پیش‌نمایش منتشر شده از جدیدترین ساخته مارول، موربیوس Morbius، جرد لتو از شخصیت جوکر مانندش رها می‌شود و به ضد‌قهرمانی خون‌آشام تبدیل می‌شود.
این فیلم که براساس کتاب‌های مصور روی توماس و گیل کین در سال ۱۹۷۱ ساخته شده است، داستان مایکل موربیوس (با بازی لتو) دانشمند بیوشیمی را روایت می‌کند که به دنبال پیدا کردن درمانی برای بیماری نادر خونیش است. با این‌حال او با تزریقی اشتباه، به خون‌آشامی تبدیل می‌شود که قدرت‌های یک خفاش، از جمله قابلیت تشخیص موقعیت با کمک صوت و عطش زیاد برای خون، را دارد. نویسندگان فیلم‌نامه «گم‌شده در فضا»، مت سازاما و بورک شارپ‌لس، نوشتن فیلم‌نامه این فیلم را به عهده داشته‌اند.
این شخصیت خون‌آشام شرور بارها در داستان‌های مصور مارول دیده شده است. او اولین‌بار در نسخه «اسپایدر-من شگفت‌انگیز» در سال ۱۹۷۱ حضور داشت و نهایتا در سال ۱۹۹۲ به مجموعه داستان‌های «موربیوس، خون‌آشام زنده» بازگشت. این مجموعه با انتشار ۳۲ داستان در سال ۱۹۹۵ به پایان رسید.
آدریا آرجونا در نقش نامزد این خون‌آشام، مارتینه بنکرافت، در کنار لتو در این فیلم نقش‌آفرینی کرده است. جارد هریس، مت اسمیت و تیرسه گیبسون نیز در این فیلم حضور دارند. اسمیت در نقش لوکسیاس کرون، مردی که بیماری مشابه با موربیوس را دارد، و هریس در نقش دوست و راهنمای موربیوس بازی می‌کنند.
آوی آراد، تهیه‌کننده فیلم «اسپایدر-من»، به همراه مت تولماچ و لوکاس فاستر تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده دارند. پالاک پاتل ناظر کمپانی سونی بر این پروژه است.
موربیوس Morbius به کارگردانی دنیل اسپینوزا از ۳۱ جولای در سینما اکران خواهد شد.
این مطلب از نوشته بریانا بل در سایت ورایتی گرفته شده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید