مل گیبسون Mel Gibson قرار است کارگردانی بازآفرینی «این گروه خشن» The Wild Bunch را به عهده گرفته و در نویسندگی آن مشارکت داشته باشد. «این گروه خشن» وسترن افسانه‌ای سال ۱۹۶۹ است که به کارگردانی سام پکینپا Sam Peckinpah ساخته شده است. گیبسون Gibson مسئولیت فیلم‌نامه را به همراه برایان بگبی Bryan Bagby عهده‌دار شده و همچنین تهیه‌کننده‌ی اجرایی این فیلم است که در کمپانی برادران وارنر Warner Bros. تولید می‌شود.
«این گروه خشن» The Wild Bunch درباره‌ی گروهی از خلاف‌کاران است که سعی دارند آخرین تبه‌کاری خود را به سرانجام برسانند. فیلم اصلی با درخشش گروه بازیگرانی ازجمله ویلیام هولدن William Holden، ارنست بورگناین Ernest Borgnine، رابرت رایان Robert Ryan، ادموند اوبرایان Edmond O’Brien، وارن اوتس Warren Oates، جیمی سانچز Jaime Sanchez و بن جانسون Ben Johnson ساخته شده است.
حرفه‌ی کارگردانی گیبسون برای اولین بار پس از درام جنگ جهانی دومش به نام «ستیغ هک‌سا» Hacksaw Ridge جان تازه‌ای گرفت. این فیلم شش نامزدی اسکار، ازجمله بهترین فیلم و بهترین کارگردان را دریافت کرد. گیبسون یکی از گزینه‌های وارنر برای کارگردانی «جوخه‌ی انتحار» Suicide Squad بود و سابقه‌ای طولانی با این استودیو، ازجمله نقش اول قسمت اول مجموعه‌ی «مکس دیوانه» Mad Max، دارد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید