تاریخ اکران فیلم «طلا» Gold ، با بازی متیو مک‌کانهی Matthew McConaughey به عقب‌افتاده است. کمپانی TWC- Dimension اعلام کرده که فیلم «طلا» که نخست برای اکران گسترده در بیست وپنجم دسامبر زمان‌بندی‌شده بود، اکنون در بیست و هفتم ژوئن سال آینده یک نمایش جنجالی خواهد داشت. این فیلم با اقتباس از ماجرای رسوایی که در معدن Bre-x که در سال ۱۹۹۸ اتفاق افتاد نوشته شده و کارگردانی آن را استیفن گاگان Stephen Gaghan (نویسنده و کارگردان سیریانا) برعهده ‌گرفته است. در این فیلم متیو مک‌کانهی در نقش یک معدن یاب بازی می‌کند که در جنگل‌های اندونزی در جستجوی طلا است. ادگار رامیرز، بریس دالاس هاوارد، توبی کبل و کوری استول نیز در این فیلم بازی کرده‌اند.

فیلم‌نامه‌ «طلا» را پاتریک ماسیت و جان زینمن با هم نوشته‌اند و سرمایه‌گذار این فیلم شرکت Black Bear Pictures بوده است و تدیو شوارتزمن، میشل نازیک از شرکت HWY61، ماسیت، زینمن و مک‌کانهی تهیه‌کنندگان آن هستند. تهیه‌کنندگان اجرایی این فیلم هم پل هگس از HWY61، ریچارد میدلتون و بن استیلمن از Black Bear Pictures می‌باشند. با تغییر تاریخ اکران، اکنون فیلم «طلا» هم‌زمان با فیلمی کمدی متعلق به استودیو وارنر براز، به نام «حرامزاده‌ها» Bastards فیلمی از استودیو یونیورسال به کارگردانی لسی هالشتروم به نام «دلیل یک سگ» A Dog’s Purpose و همچنین فیلم اکشن «رزیدنت ایول: فصل پایانی»‌ Resident Evil: The Final Chapter از شرکت سونی اکران خواهد شد.

dadd1ff152362d2dada881d565fbaa59_xl در فیلم «حرامزاد‌ه‌‌ها» بازیگرانی چون گلن کلوز، اد هلمز، جی کی سیمونز و اوئن ویلسون بازی دارند. در «دلیل یک سگ» پگی لیپتون، دنیس کوئید و بریت رابینسون نقش‌آفرینی کرده‌اند و بازیگران «رزیدنت ایول: فصل پایانی»‌ نیز میلا یوویچ، روبی رز و علی لارتر می‌باشند.
باید صبر کرد و دید که کدامیک از این فیلم‌ها و ستارگان در زمان اکران خود موفق می‌شوند از رقبا پیشی گرفته و تماشاگران بیشتری را به خود جذب کنند.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید