در دوران بعد از «بازی تاج و تخت» هر کسی دوست دارد خلا یک مجموعه‌ی داستانی تخیلی را در تلویزیون پر کند. آمازون نیز امید دارد با سریال تلویزیونی که داستان آن پیش از اتفاقات «ارباب حلقه‌ها» روایت می‌‌شود، این کار را انجام دهد. با اینکه همیشه پیتر جکسون داستان‌های این مجموعه فیلم‌‌‌‌ها را جلوی دوربین می‌‌برد، آمازون این بار جی.ای. بایونا را برای کارگردانی دو قسمت اول سریال جدیدش انتخاب کرده است. بایونا آثاری مثل «دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی»، «غیرممکن»، «هیولایی فرا می‌‌‌خواند» و «یتیم‌‌خانه» را در کارنامه دارد. او گفته است:

 جی.ای. بایونا

” جی.آر.آر تالکین یکی از فوق‌العاده‌ترین و تاثیرگذارترین داستان‌های تاریخ را خلق کرده است و به عنوان یک طرفدار پیوستن به این تیم باعث افتخار من است. بی‌‌‌‌‌‌‌‌صبرانه منتظرم تا طرفداران سرتاسر جهان را به میانه‌ی زمین برده تا با داستانی که تابه‌‌‌‌حال ندیده‌اند، شگفتی‌های عصر دوم را به آن‌‌‌ها نشان دهم.”

بایونا علاوه بر کارگردانی، تهیه‌‌کنندگی این سریال را درکنار بلن آتینزا بر عهده خواهد داشت. با انتخاب این کارگردان انتظار می‌رود به زودی اطلاعات بیشتری در مورد انتخاب سایر بازیگران و مراحل تولید فیلم منتشر شود.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی بن تراویس در سایت www.empireonline.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید