باز نشر

آنونس فیلم «لوگان»(Logan) پخش‌شده و انقدر خوب هست که حتی دل شکاک‌ترین بینندگان نسبت به فیلم‌های «مردان ایکس»(X-Men) را گرم کند. آرون کُوچ، سردبیر هیت ویژن (Heat Vision) از همین‌الان در حال تعریف و تمجید از آنونس است، به نظرش این فیلم یکی از نایاب‌ترین فیلم‌ها در ژانر علمی-تخیلی و ابرقهرمانانه است، زیرا که فیلم، پایانی برای این ابرقهرمان تعریف کرده است. وی نظر همکارش گرایم مک میلن در باره‌ی فیلم می پرسد.

آرون کراچ:
تاریخ دوباره داره تکرار میشه گرایم. من خیلی از فیلم‌های ولورین خوشم نمی‌آید، ولی هر بار آنونس جدید فیلم‌های «مردان ایکس»(X-Men) بیرون آمده، به همه گفتم که این فیلم قراره که عالی باشه (حتی خاستگاه مردان ایکس). آیا دیوانگی است که بگویم این شاید یکی از بهترین‌های مردان ایکس باشد؟
گرایم مک میلن:
بااینکه هیچ مشکلی با هیو جکمن ندارم، ولی حاضر بودم قسم بخورم که دیگه ولورین برام تموم شده، مخصوصاً بعد از مردان ایکس: روزهای گذشته آینده که به نظر می‌آمد که توانسته‌اند کاراکتر ولورین رو به‌خوبی کنار بگذارد. حتی تکه‌های خوب ولورین در فیلم (بااینکه خیلی هم خوب بازی شده‌اند) نظرم رو عوض نکرده بودند. احساس می‌کردم که این کاراکتر رو دیگه زیاد دیدم، هم کارهاش و نقشهاش توی فیلم‌ها تکراری شده، درباره‌ی زاویر و مگنتو هم همین حس رو دارم، فهمیدیم بابا، این‌ها هم دوستن هم دشمنن، یک‌چیز تازه بهمون بگین! ولی وقتی آنونس «لوگان»(Logan) رو دیدم، احساس کردم باید جالب باشه.

the-wolverine-japan-x-men-logan-hugh-jackman-film-hd-wallpaper-jpgآرون کراچ:
من هم اینو می‌گفتم که باید از دست این رابطه‌ی دوستی-دشمنی بین این دو نفر خلاص بشیم. و بالاخره داریم چارلزی رو می‌بینیم که با اریک تعریف نمیشه. از این هم خیلی خوشم میاد که این فیلم به عقب برنگشته و همه جوان نیستند. از فیلم‌های که به عقب برمی‌گردند خوشم میاد، ولی کاراکترها در سن‌های بالا هم کلی حرف برای گفتن دارند و در دهه‌ی گذشته خیلی کم به اونها پرداخته‌شده. پیشتازان فضا ۲(Star Trek ) خشم خان درباره‌ی کرکی ست که در دنیایی که در آن سن و سال دار شده به‌عنوان افسری سال‌خورده در تلاش برای پیدا کردن جا و مکان خود است. جیمز منگولدِ کارگردان درصدد پیدا کردن این است که وقتی در دنیایی قرار ‌می‌گیرید که بدون شما پیشرفته، کجای آن جای خواهید گرفت؟ این می‌تواند خیلی تأثیرگذار باشد.
گرایم مک میلن:
من از این خوشم میاد که فیلم خیلی ولورینی نیست. حتی تا ۳۰ ثانیه آخر آنونس پنجه‌های ولورین رو نمی‌بینیم. خاصیت ابر قدرتیِ میوتن‌ها (افرادی با خاصه‌های ابر قدرتی) وجود ندارد، البته به‌جز زاویار که خوب زاویارِ دیگه. کلیبان و ایکس ۲۳ هم باعث می‌شوند که این فیلم با دیگر فیلم‌های«مردان ایکس»(X-Men) فرق داشته باشد. وقتی دیدم لورا میوتنِ جدید فیلم و امید برای نجات دیگر میوتن‌ هاست، فکر کردم که ممکن است داستان از کمیکِ مردان پولادین کمک بگیره، همون طور که از داستانِ لوگان مرد سال‌خورده کمک گرفته است. ولی واقعاً اون چیزی نبود که انتظارش و داشتم، خیلی بهتر بود.

old-man-logan-featuredآرون کراچ:
بالاخره یک فیلم اومد که داستان را برای یک فیلم دیگه (در ادامه) درست نکرده. درسته که ممکنه یک فیلم درباره ایکس ۲۳(X-23) در آینده داشته باشیم، ولی ربطی به این فیلم نخواهد داشت. خیلی هیجان انگیزه که پاتریک استوارت رو بار دیگه در فیلم داریم و کاراکتری که به‌جاهایی می‌رود که هیچ‌وقت نرفته، کاراکتر ابر قدرتی که دیگه اونقدر هم قدرت ندارِ.
گرایم مک میلن:
اگر بخواهم یک گیر کوچک بدهم که مطمئناً میدهم، راجع به موسیقی فیلم است، خیلی جالب نیست. نه‌فقط به خاطر اینکه قدمی است یا موسیقیِ جانی کش است یا غمگین و تیره است، آهنگ درد «رو دوست نداشتم.» امروز به خودم آزار رسوندم تا ببینم هنوز احساس میکنم؟ خیلی دیگه مستقیم به فیلم اشاره‌کرده!‌ ولی حداقل یه آهنگ عجیب غریبِ بچه گونه و آروم نیست.
آرون کراچ:
وای!‌ از این به بعد مک میلنِ پیر صدات می‌کنم! آهنگ فیلم یکی از بهترین قسمت‌هایش بود. سعی کن باهاش کنار بیایی!‌

 

حالا بعد از ماه ها انتظار شما می توانید این فیلم را با دوبله اختصاصی در نماوا مشاهده کنید.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید