لارس فون‌تریه Lars von Trier به بینندگانش هشدار داده بود که فیلم جدیدش به نام «خانه‌ای که جک ساخت» The House That Jack Built از تمامی دیگر فیلم‌هایش خشن‌تر و وحشیانه‌تر خواهد بود، آنونسی که از فیلم به بازار آمده نشان‌دهنده‌ی این است که فون‌تریه تمام و کمال سر حرف خود ایستاده است. آنونس نشان‌دهنده‌ی خشونتی زیاد و خونریزی زیاد است، صحنه‌هایی که با حسی ناراحت به همراه آهنگی از دیوید بویی David Bowie به نام «شهرت» Fame به نمایش گذاشته شده است. آنونس فیلم نشانگر خاصه‌های معمول فون‌تریه در ساخت کارهایش است.
جک با بازی مت دیلن Matt Dillon به‌عنوان یک قاتل روی پرده آمده است. داستان فون‌تریه تبدیل شدن جک را به یک قاتل زنجیره‌ای، در ۵ قتل اصلی‌اش و معضلات ذهنی و تجربیات قاتل ساز‌ش را دنبال می‌کند. اوما تورمن Uma Thurman و رایلی کیو Riley Keough نقش دو تن از قربانیان جک را بر عهده دارند.
کمپانی پخش آی اف سی IFC مسئول پخش این فیلم در آمریکا است و فیلم در فصل پائیز اکران خواهد شد. فیلم قبل از اکران و تنها برای بازگشت فون‌تریه به کن سروصدای زیادی کرده است. این اولین حضور فون‌تریه در جشنواره کن پس از حادثه‌ی نظراتش درباره‌ی نازی‌ها در کنفرانسی در سال ۲۰۱۱ در این جشنواره است که باعث شد بسیار مورد نکوهش قرار گیرد و برگزارکنندگان و عوامل کن تمایلی به حضورش در کن نداشتند.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید