بشقاب اسپاگتی خود را آماده کنید: کمپانی دیزنی اولین پیش‌نمایش از بازتولید انیمیشن کلاسیک معروف خود، «بانو و ولگرد»، با صداگذاری تسا تامپسون و جاستین ثرو، را جدیدا منتشر کرده است.
در کنار تامپسون و ثرو، که در نقش شخصیت‌های بانو و ولگرد در این فیلم حضور دارند، جنل مونی نیز شخصیت پک، توماس من و کیرسی کلمونز نیز شخصیت زوج صاحب بانو را صداگذاری کرده‌اند. درست مانند بازسازی‌های قبلی دیزنی از انیمیشن‌های محبوبی چون «شیرشاه» و «کتاب جنگل»، تمام شخصیت‌های این فیلم نیز به وسیله نرم‌افزارهای کامپیوتری ساخته خواهند شد.
مونی علاوه بر بازخوانی دو ترانه اصلی این انیمیشن، ترانه The Siamese Cat Song، که در انیمیشن اصلی به دلیل اشاره‌های مشکل‌برانگیزی که به فرهنگ آسیایی داشت مورد انتقاد قرار گرفت، را با اعمال تغییراتی دوباره بازخوانی کرده است.
نسخه اولیه این انیمیشن در سال ۱۹۵۵ اکران شد، داستان آن در مورد سگی از نژاد کوکر اسپانیل آمریکایی به نام “بانو” است که زندگیش پس از به دنیا آمدن بچه خانواده تغییر می‌کند. وقتی بانو در خیابان‌ها سرگردان می‌چرخد، سگ ولگردی را ملاقات می‌کند و به او دل می‌بندد. داستان عاشقانه آن دو از این‌جا شروع می‌شود.
کارگردانی نسخه جدید این داستان را، چارلی بین (کارگردان فیلم «فیلم لگو نینجاگو») بر عهده دارد، «بانو و ولگرد» در روز ۱۲ نوامبر از شبکه جدید دیزنی، به نام دیزنی پلاس پخش خواهد شد.
این مطلب از نوشته آنا کینگلی در سایت ورایتی گرفته شده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید