از چند سال قبل مذاکراتی برای ساخت سریال «جان ویک» صورت گرفته است. به تازگی اسپین‌آف جدیدی با بازی کیانو ریوز Keanu Reeves تهیه شده و ساخت سریال به‌صورت رسمی در آمریکا آغاز شده است. شبکه تلویزیونی استارز در حال آماده‌سازی «The Continental» است که سریالی بر پایه اتفاقات «ویک» خواهد بود.
همان‌طور که از تیتر خبر انتظار می‌رود، تمرکز اصلی برنامه روی دنیای گسترده‌تری از آدمکش‌ها و کارهای مخفی گروه هتل‌های زنجیره‌ای قاره‌ای (the Continental Hotel chain) که به‌عنوان پناهگاه به کار گرفته می‌شود، خواهد بود. چاد استاهلسکی Chad Stahelski و دیوید لیچ David Leitch سازندگان اصلی «ویک» در کنار دریک کولستاد Derek Kolstad نویسنده، تهیه‌کنندگی کار را بر عهده خواهند داشت. نوشتن اپیزود اول این سریال به کریس کالینز Chris Collins محول شده تا کار را پیش ببرد و استاهلسکی نیز اولین خروجی را کارگردانی خواهد کرد. منتظر دیدن مبارزه‌های جنون‌آمیز و شلیک گلوله‌های همیشگی باشید.
هرچند ریوز نقش اصلی را  در سریال نخواهد داشت، اما اگر در طول ساخت سریال به حضور او احتیاج شد، بازی او را خواهیم دید. کارمی زلاتنیک Carmi Zlotnik مدیر برنامه‌های شبکه استارز در نشست انجمن منتقدان تلویزیون گفت: «فکر می‌کنم در بعضی قسمت‌های سریال حضور کیانو ریوز قطعی باشد. این بخشی از مذاکرات پیش رو است.»

هنوز تاریخ مشخصی برای پخش این سریال تعیین نشده است.

 

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید