عنوان این فیلم «جومانجی: به جنگل خوش‌آمدید» Jumanji: Welcome to the Jungle است و دواین جانسون و کوین هارت در آن بازی می‌کنند.
همه‌کسانی که نگران تکرار شخصیت رابین ویلیامز بودند، می‌توانند نفس راحتی بکشند. این فیلم نسخه جدیدی از «جومانجی» است که قبلاً شبیهش را ندیده‌ایم.
وقتی‌ کمپانی “کلمبیا پیکچرز ” Columbia Pictures اعلام کرد که دواین جانسون و کوین هارت در نسخه جدیدی از کتاب کلاسیک کودکان، «جومانجی»، بازی خواهند کرد، اکثر مردم در مورد فیلم شک‌هایی داشتند. در سال 1995، فیلمی محبوب با بازی رابین ویلیامز با اقتباس از کتاب ساخته شد، و ضرورتی برای ساخت دوباره آن احساس نمی‌شد. جانسون به طرفداران اطمینان خاطر داده بود که این فیلم جدید، بازسازی «جومانجی» نخواهد بود و پخش اولین تریلر جنجالی آن،گفته او را قاطعانه تائید کرد.
«جومانجی: به جنگل خوش‌آمدید» در مورد چهار دانش‌آموز دبیرستانی است که بازی کامپیوتری به همین نام را پیداکرده و به معنی واقعی کلمه، در دنیای جنگلی آن گیر می‌افتند. نقش شخصیت‌های بازی (آواتاری) که برای خود انتخاب می‌کنند را جانسون، کوین هارت، کارن گیلان Karen Gillan (بازیگر سابق سریال« دکتر هو») و جک بلک Jack Black بازی می‌کنند، و مشخص است که بیشتر بار کمدی فیلم به خاطر همین تبدیل‌شدن نوجوانان به این کاراکترها است. برای مثال، یکی از شخصیت‌های فیلم، دختر محبوبی است که کاراکترش در بازی کامپیوتری، بلک است و کاراکتر یک پسر مثبت، جانسون است و بقیه شخصیت‌ها نیز به همین ترتیب.نمایش «جومانجی» توسط کمپانی کلمبیا پیکچرز از 20 دسامبر در سینماها آغاز می‌شود، و امید است که فیلم کمدی منتخب مردم، برای کریسمس باشد. نیک جونز Nick Jones و الکس ولف Alex Wolff نیز در این فیلم بازی می‌کنند.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید