تاریخ اکران «جومانجی۳» Jumanji 3 کریسمس سال ۲۰۱۹ اعلام شد. این فیلم دنباله‌ی فیلم «جومانجی: به جنگل خوش‌آمدید» Jumanji: Welcome to the Jungle است، که سال گذشته اکران شد.
با توجه به موفقیت زیاد «جومانجی ۲» ساخت دنباله‌ی آن، آن‌قدرها هم دور از ذهن نبود. «جومانجی: به جنگل خوش‌آمدید» در سرتاسر دنیا ۹۵۰ میلیون دلار فروش داشت، رقمی سه برابر فروش اولین «جومانجی». «جومانجی ۲» سودآورترین فیلم سونی Sony Pictures در آمریکا و دومین فیلم سودآور این کمپانی به‌صورت جهانی بود‌(بهترین فروش کمپانی سونی فیلم «اسکای‌فال» Skyfall است).
تام راث‌من Tom Rothman سخنگوی سونی در سینما کان CinemaCon ۲۰۱۸ برای اولین بار از ساخت «جومانجی ۳» خبر داد. بااینکه در آن زمان تاریخ دقیقی برای اکران این فیلم مشخص نشد، اما دسامبر سال بعد برای اکران آن تخمین زده شد. به‌احتمال‌زیاد قسمت سوم این فیلم سه-قسمته کریسمس ۲۰۱۹ اکران خواهد شد. البته این منوط به این خواهد بود که سازندگان آن تصمیم بگیرند همان بازه‌ی اکران سودآوری که «جومانجی ۲» نیز داشت، را انتخاب کنند.اگر این اخبار درست باشد «جومانجی ۳» درست پنج روز بعد از اکران «جنگ ستارگان: قسمت نه» Star Wars: Episode IX خواهد شد. البته اکران بعد از فیلم‌های جنگ ستارگان مشکلی برای «جومانجی۲» ایجاد نکرد، بنابراین به‌احتمال‌زیاد سازندگان این فیلم برای بار دوم، این بازه زمانی را برای اکران انتخاب خواهند کرد.
نام ستاره‌های «جومانجی: بازگشت به جنگل»، دواین جانسون Dwayne Johnson، کوین هارت Kevin Hart، جک بلک Jack Black و کارن گیلان Karen Gillan پای این کار هم به چشم می‌خورد. بازگشت این ستاره‌ها تضمینی برای جذب تماشاگران به سالن‌های سینما خواهد بود، چراکه یکی از بهترین قسمت‌های «جومانجی ۲» بازیگرانش بودند.
علاوه بر ستارگان فیلم قبلی، تعداد زیادی از افراد تیم سازنده‌ی آن نیز بار دیگر دورهم جمع می‌شوند. کارگردانی این فیلم را جیک کاسدان Jake Kasdan بر عهده خواهد داشت. کاسدان پیش‌ازاین هم کارگردانی «معلم بد» Bad Teacher و Sex Tape را در کارنامه دارد. علاوه بر این در تیم نویسندگان فیلم نام‌هایی مانند اسکات روزنبرگ Scott Rosenberg و جف پینکر Jeff Pinker به چشم می‌خورد. امیدواریم اثر سوم این مجموعه درعین‌حالی که به‌اندازه‌ی فیلم‌های قبلی هیجان‌انگیز باشد، به نوع خود اثری مستقل و متفاوت نیز باشد.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی ترور نورکی TREVOR NORKEY در سایت www.movieweb.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید