در سال ۲۰۱۷ اتفاقات پیش‌بینی نشده زیادی افتاد، اما هیچ‌کس انتظار نداشت که «جومانجی: به جنگل خوش‌آمدید» Jumanji: Welcome to the Jungle به چنین موفقیتی برسد. حتی با وجود بازیگران محبوبی چون دواین جانسون Dwayne Johnson و کوین هارت Kevin Hart و جک بلک Jack Black، موفقیت این فیلم و قرار گرفتن آن در جایگاه پنجمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۷، موفقیتی چشم‌گیر است. به‌علاوه، «جومانجی: به جنگل خوش‌آمدید» سومین فیلم پرفروش در تاریخ کمپانی سونی Sony است.
در لیست پرفروش‌ترین فیلم‌های کمپانی سونی، «جومانجی» بعد از فیلم‌های «اسپایدرمن» Spider-Man و «اسپایدرمن ۲» Spider-Man 2 قرار دارد و به‌احتمال‌زیاد فروش آن از «اسپایدرمن ۲» نیز بیشتر می‌شود و به دومین فیلم پرفروش در تاریخ فعالیت کمپانی سونی تبدیل خواهد شد. این موفقیتی قابل‌توجه است، مخصوصاً که تصور می‌شد بعد از فیلم اول «جومانجی» با بازی رابین ویلیامز Robin Williams، فیلم‌ بعدی آن نتواند به موفقیت فیلم اول برسد.

به‌علاوه، فروش هفته آغازین «جومانجی: به جنگل خوش‌آمدید.» فروش قابل قبول ۳۶ میلیون دلاری بود، پس موفقیت آن یک‌شبه اتفاق نیفتاد بلکه با فروش بالای آن در فصل تعطیلات و ماه ژانویه توانست در رده سومین فیلم پرفروش جهانی کمپانی سونی، بعد از فیلم‌های «اسپکتر» Spectre و «اسپایدرمن: بازگشت به خانه» Spider-Man: Homecoming قرار بگیرد.
کمپانی سونی تصمیم به ساخت فیلم بعدی این مجموعه، «جومانجی ۳» با همین گروه بازیگران را دارد. هنوز کارگردان فیلم جدید مشخص نشده است، اما به نظر می‌رسد این کمپانی قصد ادامه همکاری با کارگردان «جومانجی: به جنگل خوش‌آمدید»، جیک کاسدان Jake Kasdan (کارگردان فیلم‌هایی چون Walk Hard: The Dewey Cox Story و Zero Effect) را داشته باشد. باید دید سونی چه زمان ساخت سومین فیلم این مجموعه را آغاز می‌کند و آیا این فیلم جدید می‌تواند به موفقیت «جومانجی: به جنگل خوش‌آمدید» برسد یا نه.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید