«جومانجی: به جنگل خوش‌آمدید» Jumanji: Welcome to the Jungle از زمان آغاز اکرانش در دسامبر ۲۰۱۷ به فیلم موفقی تبدیل شد. فروش بیش از ۸۸۴ میلیون دلار برای فیلمی با بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری، جای تعجبی باقی نمی‌گذارد که این دنباله فیلم کلاسیک کودکان سال ۱۹۹۵ (که یکی از اکران‌های موفق سونی به‌حساب می‌آید) ادامه‌دار خواهد بود.
شروع ساخت دنباله «جومانجی» در مراحل اولیه به سر می‌برد، اما در این مقاله به همه نکاتی که باید درباره قسمت سوم این فیلم (به عبارتی قسمت دوم «جومانجی: به جنگل خوش‌آمدید») ازجمله: بازیگران، داستان و زمان اکرانش بدانید پرداخته شده است.

چه کسانی در جومانجی ۳ بازی خواهند کرد؟آخرین گزارش‌ها حاکی از آن است که سونی پیکچرز در حال مذاکره برای بازگرداندن تعداد هر چه بیشتر از عوامل فیلم قبلی است. تاکنون  دواین جانسون Dwayne Johnson عقد قرارداد برای بازی در دنباله فیلم را تأیید کرده است.
پیش‌بینی می‌شود کوین هارت Kevin Hart، جک بلک Jack Black و کارن گیلان Karen Gillan هم در این فیلم حاضر شوند و پیشنهادهایی نیز ارائه کرده باشند. ددلاین در گزارشی اضافه کرده: «انتظار می‌رود که باقی اعضای گروه به نقش‌های پیشین خود بازگردند.» این خبر به این معناست که دوباره آلکس وولف Alex Wolff، مدیسون ایسمن Madison Iseman، مورگان تورنر Morgan Turner، مارک اون جکسون Marc Evan Jackson، بابی کاناوله Bobby Cannavale، کالین هنکس Colin Hanks و نیک جوناس Nick Jonas و چند بازیگر دیگر را خواهیم دید. اسکات روزنبرگ Scott Rosenberg و جف پینکنر Jeff Pinkner به‌عنوان نویسنده در کنار جیک کاسدان Jake Kasdan کارگردان و مت تولمک Matt Tolmach تهیه‌کننده، برای حضور در دنباله فیلم در حال مذاکره می‌باشند.

در جومانجی ۳ چه اتفاقی خواهد افتاد؟به‌عنوان یک فیلم مدرن، «جومانجی: به جنگل خوش‌آمدید» هیچ صحنه مشخصی برای ادامه‌دار کردن داستان به بیننده نشان نداده است؛ بنابراین هیچ نکته مبهمی برای دیدن دنباله فیلم وجود ندارد. در حقیقت، فیلم به این صورت پایان یافت که چهار دوست قصه، بازی ویدیویی جومانجی را نابود کردند تا کس دیگری در آن گیر نیفتند؛ اما قطعاً ما به ساده‌لوحی بچه‌ها نیستیم و این داستان را پایان جومانجی نمی‌دانیم.
شروع دنباله فیلم باید توضیحی درباره به کار افتادن دوباره این بازی و روشی که بر طبق آن پیش خواهد رفت باشد. به‌جز این، به نظر می‌رسد که فرصت مناسبی برای افشای ماهیت واقعی جومانجی، مبدأ و سازنده ترسناکی که خواستار ساخت چنین بازی‌ای بوده به وجود خواهد آمد.
پایانی که در «جومانجی: به جنگل خوش‌آمدید» دیدیم دلالت بر این دارد که احتمال حضور نیک جوناس/ کالین هنکس در نقش آلکس/ جفرسون بسیار کم است، اما طبق قانون‌های غیرعادی جومانجی، بازگرداندن آن‌ها به داستان بعدی کار سختی نخواهد بود.
احتمالاً آن‌ها خواستار بازگشت جوناس هستند تا با جک بلک موضوع تازه‌ای را ثبت کنند.

جومانجی ۳ کی اکران خواهد شد؟سونی هنوز تاریخ دقیق تولید فیلم را اعلام نکرده است، بنابراین انتظار تاریخ اکران فیلم در این موقعیت کمی عجولانه به نظر می‌رسد. اگر فیلم‌برداری زود شروع شود، همچنان نزدیک‌ترین زمان برای تماشای فیلم در سال ۲۰۱۹ خواهد بود.
این مطلب برگرفته از مقاله Hugh Armitage در وب‌سایت Digitalspy.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید