هنرمند معروف، جولی اندروز Julie Andrews، کریسمس امسال به سینماها می‌آید، اما نه در فیلم جدید «مری پاپینز» و در کنار امیلی بلانت Emily Blunt.
آندروز یکی از شخصیت‌های اصلی فیلم «آکوامن» Aquaman، ساخته کمپانی دی‌سی فیلمز DC Films و وارنر برادرز Warner Bros را صداگذاری خواهد کرد.
اندروز، ستاره فیلم موفق «اشک‌ها و لبخندها» Sound of Music، شخصیت کاراتن Karathen، موجود دریایی که به شخصیت اصلی داستان با بازی جیسون موموآ Jason Momoa، کمک می‌کند تا صلح را بین آتلانتیس و خشکی برقرار کند، بازی می‌کند.
«آکوامن» در روز ۲۱ دسامبر اکران خواهد شد. دو روز قبل از آن فیلم «بازگشت مری پاپینز» Mary Poppins Returns، با بازی امیلی بلانت در نقشی که اندروز در سال ۱۹۶۴ برای بازی در آن برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن شده بود، اکران می‌شود.پیتر سافران Peter Safran، تهیه‌کننده «آکوامن» در مصاحبه‌ای به مجله اینترتینمنت ویکلی Entertainment Weekly گفت: “برای صداگذاری شخصیت کاراتن به دنبال بازیگر کلاسیک بریتانیایی می‌گشتیم و وقتی فهمیدیم که جولی علاقه‌مند به حضور در این فیلم است، بدون معطلی این نقش را به او پیشنهاد دادیم.”
آندروز قبل‌تر نیز تجربه صداگذاری در فیلم‌های موفق و پرفروشی ازجمله «شرک» Shrek و «من نفرت‌انگیز» Despicable Me را دارد. او مدتی‌ است که از صحنه سینما دور بوده است، آخرین بازی او، در فیلم کمدی خانوادگی «پری دندون» Tooth Fairy در سال ۲۰۱۰ و در کنار دواین جانسون Dwayne Johnson بود.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید