کارگردان «بافی قاتل خون‌آشام‌ها» Buffy The Vampire Slayer، «فایرفلای» Firefly و دو قسمت اول مجموعه فیلم‌های «انتقام‌جویان» The Avengers خبر ساخت سریال جدیدش پس از مدتی دوری از دنیای فیلم و سرگرمی را تأیید کرد. قرار است سریال تلویزیونی The Nevers از شبکه اچ‌بی‌او پخش شود.

 

داستان سریال در دوره ویکتوریایی و در قالب ژانر علمی‌تخیلی می‌گذرد. شبکه اچ‌بی‌او در توصیف سریال گفته: «گروهی از زنان دوره ویکتوریا متوجه توانایی‌های غیرعادی خود می‌شوند و مأموریتی برای مقابله با دشمنان بی‌رحم‌شان دارند که ممکن است دنیا را دگرگون سازد.»

 

قرار است جاس ویدون Joss Whedon نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده اجرایی «The Nevers» باشد. او گفته:

به‌نظرم این سریال یکی از بلندپروازانه‌ترین داستان‌هایی است که تابه‌حال نوشته‌ام. مدت زیادی بود که سراغ ساخت پروژه‌های افسانه‌ای نرفته بودم.

 

نه تنها این سریال پس از «انتقام‌جویان: عصر اولتران» Avengers: Age of Ultron یکی از کارهای بزرگ ویدون به حساب می‌آید، بلکه The Nevers پس از زمان زیادی که او صرف ساخت (و البته ترک) فیلم «بت‌گرل» Batgirl کرده ساخته خواهد شد. به‌نظر می‌رسد تا سال آینده و انتشار فصل بعدی «بازی تاج و تخت» Game of Thrones، این سریال جای خالی در داستان‌های فانتزی را برای بینندگان علاقه‌مند به این ژانر پر خواهد کرد.

 

این مطلب برگرفته از نوشته بن تراویس Ben Travis در سایت empireonline.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید