این شوخی نیست: شرکت برادران وارنر Warner Bros. قصد دارد با فیلم‌ساز «خماری» Hangover، تاد فیلیپس Todd Phillips، در نوشتن فیلم‌نامه‌ی فیلمی درباره‌ی ضدقهرمان کلاسیک بتمن Batman، جوکر Joker و احتمالاً کارگردانی آن همکاری کند.
فیلیپس Phillips فیلم‌نامه را به همراه اسکات سیلور Scott Silver، نویسنده‌ی فیلم‌نامه‌ی فیلم «۸ مایل» ۸ Mile و «مشت‌زن» The Fighter، خواهد نوشت. هالیوود ریپورتر Hollywood Reporter صحت این موضوع را تائید کرده است.
این پروژه قرار است قسمتی از یک لیبل درحال‌توسعه برای دی سی اینترتینمنت DC Entertainment از مشتقات شرکت وارنر Warner باشد که شامل پروژه‌هایی خواهد بود که می‌توانند دوردست‌تر از فیلم‌های بزرگ و پرهزینه و در ارتباط معناداری باهم دیگر در یک دنیای مشترک باشند.برای مثال، جوکر جزو مجموعه فیلم «جوخه‌ی انتحار» Suicide Squad است و توسط جرد لتو Jared Leto ایفای نقش شده است. فیلم «جوکر» در حال تولید، طبق برنامه، شامل حضور بازیگر دیگری خواهد بود و تحت بودجه‌بندی متفاوتی ساخته خواهد شد. در این مرحله، داستان در گاتهام سیتی Gotham City در اوایل دهه‌ی ۱۹۸۰ اتفاق می‌افتد.
لیبل جدید دست وارنر را برای ساخت پروژه‌های دی سی-محور بازتر خواهد کرد، بدون آن‌که ادامه‌دار بودن مانعی برای آن باشد.
گزارشی مبنی بر این بود که فیلم‌ساز مارتین اسکورسیزی Martin Scorsese تولید این پروژه را به عهده دارد، اما منابع به هالیوود ریپورتر می‌گویند ابهامات زیادی در مورد حضور او وجود دارد.
فیلیپس به نویسندگی و کارگردانی مجموعه‌ی «خماری» Hangover برای این استودیو شهرت دارد که یکی از موفق‌ترین مجموعه‌های کمدی تاریخ محسوب می‌شود و به پیشرفت زندگی کاری بازیگرانی چون بردلی کوپر Bradley Cooper، اد هلمز Ed Helms و زک گالیفیاناکیس Zach Galifianakis کمک کرد.

«خماری»

فیلیپس نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی «سگ‌های جنگی» War Dogs را انجام داد که مایلز تلر Miles Teller و جونا هیل Jonah Hill در آن درخشیدند. در کنار تهیه‌کنندگی بسیاری از کارهای خود، تهیه‌کنندگی فیلم در حال ساخت کوپر Cooper به نام «ستاره‌ای متولدشده است» A Star Is Born را هم بر عهده گرفت. انجمن هنرمندان خلاق (سی‌ای‌ای) CAA نماینده‌ی فروش کارهای فیلیپس است.
سیلور Silver هم فیلم‌نامه‌ی «بهترین ساعات» The Finest Hours را نوشت و نویسندگی درام جنایی «ریک، پسر سفیدپوست» White Boy Rick را انجام خواهد داد. انجمن هنرمندان خلاق CAA نماینده‌ی فروش کارهای او است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید