بعد از موفقیت جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد، “جان بویگا” برای بازی در دنباله فیلم حاشیه اقیانوس آرام (Pacific Rim) انتخاب شد. او قرار است نقش اصلی فیلم را بازی کند، شخصیت او پسر کاراکتر “ادریس البا” در فیلم اول است. داستان قسمت دوم هنوز دقیقا مشخص نشده و از آن اطلاعی در دست نیست ولی با انتخاب “بویگا” و مشخص شدن شخصیتش می توان حدس زد که داستان ادامه اتفاق های قسمت اول خواهد بود، در این دنیا “ییگرها” ربات هایی هستند که با هدایت انسانها، در مقابل هیولاهای دریا می جنگند.

Untitled-1

کارگردانی این فیلم بر عهده “استیون اس ده نایت” است و “توماس تول”، “مری پرنت”، “جان جشنی” و “گیرمو دل تورو” تهیه کنندگان فیلم خواهند بود. کمپانی “یونیورسال پیکچرز” (Universal Pictures)  فیلم را در سراسر دنیا بجز چین توزیع خواهد کرد.
“مری پرنت” نایب رئیس کمپانی Worldwide Production درباره “بویگا” می گوید: ” با این میزان استعداد و جذابیت های طبیعی “جان” در میان افراد هم سن خودش پیشرو بودن او غیر قابل انکار است و طبیعی است که مورد توجه قرار گیرد.
اولین فیلم حاشیه اقیانوس آرام  که توسط “گیرمو دل تورو” کارگردانی شده بود در جولای سال ۲۰۱۳ اکران شد و ستارگانی چون “ادریس البا” و “چارلی هانام” در آن فیلم که موفق به فروش جهانی ۴۱۱ میلیون دلاری شد، حضور داشته اند.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید