به گزارش ورایتی، جسیکا چستین Jessica Chastain در حال مذاکره برای بازی در دنباله جدید «آن» در نقش بزرگ‌سالی بورلی Beverly است.
اندی موچیتی Andy Muschietti بار دیگر کارگردانی این کار را بر عهده خواهد داشت و گری دوربرمن Gary Dauberman فیلم‌نامه را خواهد نوشت. نقش بورلی در فیلم ترسناک «آن» توسط سوفیا لیلیس Sophia Lillis اجرا شد.
برخی منابع می‌گویند که گفتگوها به‌تازگی آغاز شده و کار بر روی فیلم‌نامه هنوز ادامه دارد. مذاکره برای حضور چستین در این پروژه هنوز برای دو طرف ادامه دارد. احتمالاً بیل اسکارشگورد Bill Skarsgard نیز در نقش پنی‌ وایز Pennywise به این پروژه ملحق خواهد شد. انتظار می‌رود تولید این فیلم تابستان امسال کلید بخورد و اکران آن برای سپتامبر ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده است.
در افتتاحیه بزرگ آخر هفته «آن»، موچیتی در مصاحبه‌ای با ورایتی نام چستین را به‌عنوان گزینه اصلی برای بازی در قسمت دوم به زبان آورد. شایعاتی وجود دارد که می‌گوید چستین در تیتراژ آخر قسمت اول و صحنه‌هایی که مبنی بر ساخت قسمت بعدی فیلم بوده یک نقش فرعی را بازی کرده که البته هرگز از آن صحنه‌ها استفاده نشده است.
چستین در گذشته با موچیتی در اولین فیلم استودیویی او به نام «ماما» Mama همکاری کرده بود. با وجود گمانه‌زنی‌هایی که وجود داشت، هنوز چستین و کمپانی نیو لاین به‌صورت رسمی مذاکره نکرده بودند. به نظر این استودیو فیلم‌سازی، دنباله «آن» یک چشم‌انداز بزرگ خواهد بود، هرچند قسمت اول آن در سال ۲۰۱۷ نیز به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های ترسناک تمام دوران تبدیل شد.
«آن: قسمت اول» شامل نیمی از کتاب شناخته‌شده‌ی استیون کینگ Stephen King بود. ماجرا درباره گروهی از بچه‌ها بود که توسط پنی وایز دلقک ترسانده می‌شدند و برای شکست دادن او مجبور به روبرو شدن با ترس‌های خودشان بودند. «قسمت دوم» دنباله نیمه آخر کتاب خواهد بود. داستان آن درباره بازگشت شخصیت‌ها به‌عنوان بزرگ‌سال به زادگاهشان برای روبرو شدن با پنی وایز است. می‌توان گفت که چستین اولین ستاره‌ای است که حضورش در این دنباله مطرح شده است. موچیتی گفته بود که امیدوار است بتواند بازیگران خردسال اصلی را برای صحنه‌های فلش‌بک در فیلم بعدی نیز داشته باشد.
چستین برای بازی در «بازی مالی» Molly’s Game موفق به کسب نامزدی در گلدن گلوب شد و پیش‌بینی می‌شود که به‌زودی بازی در «مردان ایکس: دارک فینکس» X-Men: Dark Phoenix را نیز شروع کند. او به‌تازگی به جمع عوامل فیلم کمدی محصول یونیورسال Universal در نقش مقابل اکتاویا اسپنسر Octavia Spencer نیز ملحق شده است.
این مقاله برگرفته از نوشته جاستین کرول Justin Kroll در سایت variety است.

 

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید