با اضافه شدن هر بازیگر به فیلم  کینگزمن : دایره طلایی ما از خودمان می پرسیم که مگر از این بهتر هم ممکن است؟! یک بازیگر خارق العاده به این فیلم اضافه شد. بعد از هر اعلام بازیگران کینگزمن : دایره طلایی اگر فکر کنیم که خیلی طول نمی کشد “تام هاردی”، “تام کروز” و شارلیز ترون” هم به بازیگران این فیلم بپیوندند اصلا عجیب نیست. این اتفاق هنوز نیافتاده است اما رسما اعلام شده “جف بریجز” در دنباله کینگزمن نقش آفرینی خواهد کرد.

“جف بریجز” پیوستنش به بازیگران این فیلم را از طریق توییتر اعلام کرد و عکسی از پوستر فیلم را به اشتراک گذاشت،  قبل از این “التون جان” و “چنینگ تیتوم” هم تصویری مشابه این عکس را منتشر کرده بودند.

Untitled-23

 

 

از دیگر بازیگرانی که در فیلم به ایفای نقش می پردازند می توان به “هالی بری” درنقش رئیس سازمان سیا، “جولین مور” درنقش فرد شروری به نام “پاپی”، هنرپیشه  محبوب سریال بازی تاج و تخت “پدرو پاسکال” در نقش “جک دنیلز”، “چنینگ تیتوم” و “التون جان” که هنوز نام شخصیت هایشان آشکار نشده است.

“تارون اگرتن” دوباره نقش “اگزی” را ایفا خواهد کرد، همچنین “مارک استرانگ” درنقش “مرلین” و “کالین فرث” بازگشت غیر منتظره ای در نقش “هری هارت” خواهد داشت.

“متیو وان” کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. کینگزمن: دایره طلایی در تاریخ ۱۶ ژوئن سال ۲۰۱۷ اکران خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید