کارگردان «جانگل کروز»، ژاومه کویت-سرا،‌ کارگردانی جدیدترین فیلم ابرقهرمانی کمپانی دی‌سی به نام «بلک ادم» با بازی دواین جانسون‌، را به عهده خواهد داشت.
منابع نزدیک به این فیلم در مصاحبه‌ای با سایت ورایتی، این خبر را تایید کردند. «بلک ادم» پروژه بعدی کمپانی دی‌سی فیلمز، پس از فیلم ابرقهرمانی «شزم!» است.
جانسون تحت‌تاثیر توانایی کارگردانی کویت-سرا و مدیریت پروژه‌ای به آن وسعت و حفظ تعادل بین قسمت‌های مختلف داستان قرار گرفت. پس از پایان مراحل تولید «جانگل کروز»، کویت-سرا از اولین کسانی بود که در لیست پیشنهادی برای کارگردانی «بلک ادم» قرار گرفت.
فلین از کمپانی فلین پیکچرز و دنی و هیرام گارسیا از شرکت سون باکس، در کنار جانسون تهیه‌کنندگی این فیلم را به عهده خواهند داشت. نسخه اولیه فیلم‌نامه «بلک ادم» را آدام اشتیکل، که در همکاری قبلی خود با جانسون جزو تیم نویسندگان فیلم «رمپیج» بود، نوشته است.

کمپانی نیولاین در نظر داشت که جانسون نقش شخصیت بلک ادم را در فیلم «شزم!» بازی کند، اما برای بهتر دیده شدن این شخصیت، تصمیم بر آن شد که اولین‌ حضور او در فیلمی با موضوع این شخصیت باشد.
شزم یکی از شخصیت‌های داستان‌های کمیک مارول است، پسری به نام بیلی بستون که با گفتن کلمه “شزم” به یک ابرقهرمان تبدیل می‌شود. بلک ادم، دشمن اصلی شزم است.
فیلم «شزم!» با بازی زکری لی‌وای در ماه آوریل، اکران شد و با فروش ۳۶۷ میلیون دلار در سرتاسر دنیا، موفقیتی برای کمپانی دی‌سی فیلمز به شمار می‌رود.
کویت-سرا در گذشته فیلم‌های «آب‌های کم‌عمق» با بازی بلیک لایولی، «بدون توقف» و «ناشناخته» با بازی لیام نیسون را کارگردانی کرده است.
فیلم «جانگل کروز» با بازی دواین جانسون و امیلی بلانت در ۲۴ جولای سال آینده اکران خواهد شد.
این مطلب از نوشته جاستین کرول در سایت ورایتی گرفته شده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید