طرفداران کتاب‌های مصور که از دادن نقش جوکر Joker در داستان‌های دنیای دی‌سی DCEU به جرد لتو Jared Leto عصبانی هستند، از شنیدن خبر وارد شدن لتو به قلمرو داستان‌های مارول Marvel خوشحال نخواهند شد؛ و یا فعلاً فقط در داستان فرعی گرفته شده از «اسپایدرمن» Spiderman ساخته کمپانی سونی Sony، اما در نقش شخصیت اصلی، موربیوس Morbius.
لتو در این فیلم به کارگردانی دنیل اسپینوسا Daniel Espinosa، کارگردان فیلم «زندگی» Life، نقش شخصیت ضدقهرمان، موربیوس، خون‌آشام زنده Morbius The Living Vampire را بازی خواهد کرد. داستان فیلم، در مورد مایکل موربیوس، شیمی‌دان موفق برنده جایزه نوبل است که در پی کشف درمان بیماری نادر خونی با استفاده از ترکیب درمان با شوک الکتریکی و خفاش‌های خون‌خوار است؛ اما نتیجه ناموفق است و خود مایکل تبدیل به یک ….. البته از عنوان فیلم کاملاً مشخص است. او برخی از ویژگی‌های معمول خون‌آشام‌ها را دارد، برای زنده ماندن به خون نیاز دارد و از روشنایی خوشش نمی‌آید. می‌تواند پرواز کند، قدرت فرا انسانی دارد و توانایی شفا دادن نیز دارد. حمله‌های او، وقتی قربانیانش را گاز می‌گیرد و خون آن‌ها را می‌خورد، معمولاً مرگبار هستند،‌ اما کسی با گاز او به خون‌آشام تبدیل نمی‌شود.
شخصیت موربیوس که برای اولین بار در داستان‌ «اسپایدرمن شگفت‌انگیز» The Amazing Spider-Man در سال ۱۹۷۱، نوشته روی توماس Roy Thomas و گیل کین Gil Kane حضور داشت، هنگامی‌که آرتیسان Artisan حق تبدیل برخی از داستان‌های مارول به فیلم را خریداری کرد، به یکی شخصیت‌های با قابلیت داشتن داستانی مجزا، تبدیل شد؛ اما این تلاش موفقیت‌آمیز نبود تا این‌که سال گذشته کمپانی سونی از مت سازاما Matt Sazama و برک شارپلس Burk Sharpless خواست فیلم‌نامه‌ این فیلم را بنویسند و اکنون این فیلم در مراحل تولید است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید