منابع گزارش کرده اند که “الدن ارنرایک” نقش “هان سولو” جوان را در اسپین آف جنگ ستارگان بازی خواهد کرد. ما میدانیم که کارگردان ها “کریس میلر” و “فیل لرد” بر روی فیلم جدید “هان سولو” که قرار است در سال ۲۰۱۸ اکران شود، کار می کنند و یکی از کارهای سخت آنها انتخاب بازیگر است. “ارنرایک” برای بدست آوردن این نقش با بازیگران موفق بسیاری رقابت کرده است که از جمله آنها می توان به “مایلز تلر”، “انسل الگورت”، “دیو فرانکو”، “جک رینور”، “اسکات ایستوود”، “لوگان لرمن” و “اموری کوهن” اشاره کرد. “الدن” نقش های خوبی در فیلم اخیر “برادران کوئن”، درود بر سزار و قبل از آن در فیلم “وودی آلن” جزمین آبی داشته است. او برای این نقش انتخاب خوبی است.

WESTWOOD, CA - FEBRUARY 01: Actor Alden Ehrenreich arrives at the premiere of Universal Pictures' "Hail, Caesar!" at Regency Village Theatre on February 1, 2016 in Westwood, California. (Photo by Gregg DeGuire/WireImage)

این خبر به وسیله Deadline تایید شده است و گفته شده که او برای قراردادش مذاکره کرده و کاغذها را امضا کرده است. البته که کمپانی سازنده فیلم به “الدن” اجازه نمی دهد در مورد این موضوع صحبت کند. پس از دیدن هنرنمایی او در درود بر سزار متوجه شدیم که او بسیار با استعداد است و حتما اتفاق بزرگی را در این فیلم رقم خواهد زد. او همچنین در فیلم های موجودات زیبا به کارگردانی “پارک چان” و فیلم “فرانسیس فورد کاپولا”، توییکست بازی کرده و کاملا با تجربه به نظر می رسد.

جزییات بیشتری در مورد داستان فیلم و یا دیگر شخصیت ها منتشر نشده و ما باید باز هم منتظر بمانیم.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید