کرک داگلاس (Kirk Douglas) یکی از مهم‌ترین تولدهای خود را بسیار مجلل و شیک برگزار کرد. این بازیگر ۱۰۰ ساله، تولدش را به همراه خانواده سرشناس و دوستانش در هتل بورلی هیلز در کالیفرنیا جشن گرفت.
مایکل (Michael Douglas)، پسر کرک به همراه همسرش کاترین زتا جونز (Catherine Zeta-Jones) و پسرشان دیلن مایکل و دخترشان کَریس زتا و صد البته همراه و همسر ۶۰ ساله کرک، ان در این جشن کرک را همراهی کردند.
به گفته‌ی مجله‌ی مردم (People magazine) بیش از ۱۰۰ مهمان در سالن سانست این هتل برای برگزاری جشن تولد کرک داگلاس دور هم جمع شدند. دون ریکلزِ (Don Rickles) کمدین و کارگردانان معروف استیون اسپیلبرگ (Don Rickles) و جف کنو (Jeff Kanew) که در فیلم «Tough Guys» با داگلاس همکاری داشته ازجمله این مهمانان بوده‌اند.

kirkعکس‌هایی از کودکی داگلاس در سالن به چشم می‌خورد و قسمت‌هایی از فیلم‌های معروف او – ازجمله اسپارتاکوس «Spartacus»، شور زندگی «Lust for Life» و راه‌های افتخار «Paths of Glory»- در سالن به نمایش درآمدند.
قبل از اینکه زتا جونز با روشن کردن ۱۲ شمع و خواندن تولدت مبارک مجلس را گرم کند، مایکل و تعدادی دیگر چندی درباره‌ی کرک صحبت کردند.
مایکل گفت:

یکی از چیزهایی که درباره‌ی پدرم من راحت تأثیر قرار می‌دهد، پرده‌ی سوم زندگی‌اش است. پس از تمام دستاوردهایی که در حرفه‌اش داشته و کارهایی که در راه سرزمینش انجام داده، با موانع و سختی‌های زیادی روبرو شد، پسرش را از دست داد، با هلیکوپتر سقوط کرد، سکته کرد و دست‌آوردهایش در این برهه از زندگی‌اش است که واقعاً خارق‌العاده و تأثیرگذارند.

کرک داگلاس هم سخنانی کوتاه برای جمع بر زبان آورد و با آن‌ها شوخی کرد:‌

سه پسرم دور هم جمع شدند و تصمیم و رای گرفتند و مایکل را مسئول برگزاری این جشن کنند، هر چی باشه اون از هممون بیشتر پول داره.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید